Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy ne legyek szerelmes?

Figyelt kérdés

Mindig is az a tipikus "anyuci pici fia" voltam, aki sose járt el sehova, sose barátkozott senkivel, ennek meg is lett az eredménye, 24 vagyok, és semmiféle kapcsolatom nem volt lányokkal. Mindig ki voltam közösítve az iskolában, főképp lányok bántottak, valószínűleg ez is közrejátszik ebben, nem is ez a lényeg, hanem az, hogy mit csináljak a hormonjaimmal, hogy ne álmodozzak minden nap a szerelemről? :D

Én vagyok tipikusan az az ember aki mellé nő nem való, mozgáskoordinációs problémám van, nem vagyok határozott, nem nézek ki jól, a beszéd is nehezen megy, és ez nem mondanám hogy zavar, mert már hozzászoktam, csak tudom, hogy mik a határaim. Van egy hobbim, műszaki jellegű, rengeteg pénzt beleölök, viszont télen nem tudom csinálni. Egész évben semmi ilyen gondom nincs, mint ahogy a kérdésben írtam, mert a munkahelyemről hazaérve gyakorlatilag minden szabadidőmben a hobbimat űzöm teljes erőbedobással és odafigyeléssel, viszont most hideg van, meg covid, meg ilyenek, és gyakorlatilag minden pillanatban előjön ez, hogy de jó lenne valaki.. De közben tudom hogy nem kell nekem senki. Valahogy nem tudom elképzelni valakivel az életem hosszútávon, összeköltözni, családot csinálni.. Nem érzem ennek a fontosságát.

Egy szó mint száz, mivel hessegtessem el ezeket a gondolatokat? Mindig rossz lesz a kedvem ha ezeket végigfuttatom agyban :/


2020. dec. 10. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
A szerelem, mint tornádó, futótűz, mint a cunami.
2020. dec. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem most sokan azt fogják írni hogy változtass magadon és keress párt magadnak. De én megpróbálom ennek az ellenkezőjét azért.


Nagyon sok hobbi van amivel otthon is le tudod foglalni magad. Szóval el tudod terelni a figyelmed ha nagyon akarod.

De ami még ennél is fontosabb hogy ne kerülj közel senkihez, tartsd a távolságot az emberekkel és lásd meg a szerelemnek, párkapcsolatnak a rossz, negatív oldalát is. Persze még így sem 100% hogy ki tudod verni a fejedből de csillapíthatod a dolgokat. Legalábbis szerintem.

2020. dec. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Illúziókban nem érdemes ringatnia magát az embernek. Nagyon nagy csalódások is érhetnek így!


Tényleg tedd azt, amit a 2-es válaszoló tanácsol: "lásd meg a szerelemnek, párkapcsolatnak a rossz, negatív oldalát is." (Persze azért, ha lehet, NE CSALÓDJ NAGYON!) Remélhetőleg lesz jó tapasztalatod is.

2020. dec. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Depo Provera injekcuo a hasba. Mindjart nem fognak erdekelni a nok. A pedofilokat is ezzel kasztraljak.
2020. dec. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, hasonló kaliberű lánykákkal ismerkedhetnél. Hidd el, van a nők között is hasonló,mint te, és ha felismered annak a fontosságát, hogy jó önismereted legyen( és látszólag igen reflektív vagy), reálisan látod a helyzeted. Keress egy hasonszűrő nőt.
2020. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

A legnagyobb baj talán, hogy vidéken lakom, és aki velemkorú, azokat hamar "elkapkodják".

A kapcsolat dolognak egyébként igyekszem mindig a negatív oldalát látni ilyenkor. Nem egy ismerősöm van, én korombeli, nálam idősebb, akik több éves kapcsolat, házasság végére tettek pontot. Egy idő után elmúlik úgyis, és úgy vagyok vele, hogy fölösleges emiatt pénzt beleölni, mert úgyis bukta a vége. Csak éppen az a baj, hogy ott, abban a pillanatban nem az dolgozik az agyamban, hogy "2 év és úgyis elválnak útjaink", hanem az, hogy basszus, ez egy helyes csaj, sok a közös bennünk, csak mondjuk fosok megszólítani, vagy nem is érdeklem, elmennék vele valami közös programra. Aztán később úgyis elhessegetem ezeket a dolgokat, csak szimplán elő sem kéne jönniük.. :D

2020. dec. 12. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!