Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, ha nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha nagyon tetszik nekem nővérem kolléganője?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy nagyon tetszik nekem nővérem kolléganője, nagyon kedves, gyönyörű lány. De barátja van.


Nővéremnek célzást sem merek rá tenni, mert ismerem, nagyon pletykás, úgyis kikotyogná neki, és nem szeretném, ha a fülébe jutna.


Az egyik legjobb haverom szerint próbálkozzak kicsit nála, ki tudja, milyen kapcsolatban él, és ha határozottan elutasít, csak akkor hagyjam békén. Én viszont nem vagyok ilyen, nem szeretek más barátnőjével kikezdeni.


Ti mit gondoltok erről, szerintetek mit kellene tennem?



2020. dec. 19. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

"De barátja van."


Ennyi.

Irányváltás.

2020. dec. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Az első megadta az eligazítást. Tartsd magad hozzá.

Neked hogyan esne, ha a párodat egy férfi átcsábítaná a maga oldalára?

2020. dec. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

"Neked hogyan esne, ha a párodat egy férfi átcsábítaná a maga oldalára?"


Pontosan ezért nem kell figyelembe venni más idegen pasit. Simán elvenné a nőjét, ha tehetné. A Kérdező helyében - amikor lenne rá lehetőségem - szexelnék a nővel. Az meg kicsit sem érdekelne, hogy a masik pasival mi van.

2020. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3: Aztán majd görbül a szád amikor a szomszéd töcsköli a feleséged :D
2021. márc. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!