Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az első szerelem tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem tényleg sosem múlik el? Volt olyan, akit esetleg újra egymás mellé sodort titeket az élet?

Figyelt kérdés

Volt egy szerelmem kb. 7-8 éve. Többször együtt voltunk, de egyik sem tartott tovább 4 hónapnál, ez ment egészen 4 évvel ezelőttig. Valahogy nem igazán passzoltunk, mások voltunk. Plusz még nagyon "gyerekek". Viszont azóta egyáltalán nem beszéltünk. Nekem viszont azóta sem ment ki a fejemből, hiába próbálkozom. Szerintem nem is fog, mert eddig akárkivel voltam és azt hittem szerelmes vagyok, amikor rosszabb részek voltak a kapcsolatban, mégis magányosnak éreztem magam és olyankor mindig eszembe jutott. De amikor minden happy volt, akkor soha. Felnőtt fejjel sem látom másképp, mint tiniként.

Veletek volt már hasonló? Mi lett a vége? Hogy léptetek túl? Esetleg újra egymás mellé sodort titeket az élet?



2020. dec. 30. 16:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Hú, erről a témáról regényt tudnék írni. Volt igen, és teljesen máshogy alakult, mint neked. Azt nem mondanám, hogy nem múlik el, nekem például elmúlt, de az biztos, hogy soha nem lesz olyan, mint az utána következő kapcsolatok bármelyike. Nem jobb, nem rosszabb, csak más.
2020. dec. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
56%
Hmmm, Angelika... 💕
2020. dec. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Tizensok éve volt, nekem azóta családom is van. Boldogok vagyunk, szép családnak látom magunkat. :) Az első szerelmem valahogy mégis egy örök fájó pont, pedig én szakítottam. Vele tudtam megélni úgy a szerelmet, ahogy utána senki mással. Nem volt gond a kapcsolatunkkal, csak nagyon gyerekek voltunk. Nem volt megcsalás, hazugság, tiszteletlenség... Csak Ő valahogy nem kardoskodott értem soha - pedig érezte, hogy még vevő lettem volna rá - inkább csak sajnálta magát, ezért később sem lett belőle semmi. Az eszemmel nem is bánom, mert egy mimóza lelkű embert nehezen tudok elképzelni családfőnek. :)
2020. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!