Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak mit tennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ha egy baleset miatt kórházba kerülnétek, a barátnőtök otthon tévézne, de lenne egy lány, aki bemenne ápolni, törődni veletek. Adnátok esélyt neki?

2021. jan. 4. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Persze... Jelenleg csak úgy bemegy
2021. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Most eltekintve a koronától
2021. jan. 4. 22:02
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Simán. Nekem a lábamat műtötték, egyedül voltam itthon, újra kellett tanulnom járni, az akkori barátnőm nem sokat segített! Tehetett volna többet is. Nekem ilyen nő mégegyszer nem kell!
2021. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem adnék. 4X voltam bent,senkit nem engedtettem be. Nem kell sajnálat.
2021. jan. 4. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Az elozo pasim elszakitotta az achilles inat, neki is ujra kellett tanulni jarni, csak mankozni tudott sokaig. En segitettem neki, melo utan mindig mentem hozza. Aztan, ahogy rendbe jott, ra par hetre kidobott... akkor fogadtam meg, h sohatobbe nem segitenek senkinek ilyen helyzetben. Kihasznalos ma.jom az osszes ferfi
2021. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
70%
#5 az ilyen nőktől kimélem is magam, egy idióta miatt sohatöbbé megazösszes.. alig szánalmas.
2021. jan. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%

ÁLLJ

Ez megint az a nagymellű pszichopata lány, akinek lecsapta a "szerelmét" egy "kismellű unalmas" csaj.

Hagyjátok... :P

Egy idő után csak megunja, ez már az ötszázadik kiírt kérdése, és egyre betegebb.

2021. jan. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
Várjunk csak, akkor hogy is érne az a "baleset"?
2021. jan. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az ápolást feladatellátásként-, vagy jó szándékú hozzáállásként vegyem? Mert ha feladatellátás, akkor neki ez a feladata, a munka nem keverendő mással. Ha jó szándékkal, akkor meg azért nem használnám ki.
2021. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%
Nem kérdező, hiába álmodozol, akkor sem fogsz kelleni a pasinak. Inkább keress fel pszichológust, mert egyre jobban érződik, hogy szükséged lenne rá.
2021. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!