Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a férfi döntött, lehetetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi döntött, lehetetlen jobb belátásra bírni?

Figyelt kérdés

2021. jan. 7. 18:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap este nem úgy volt, hogy iszol egyet, oszt ott egye meg a fene a nőjével? Bahh...

Ezek után én is a trollra voksolokennyire degenerált senki nem lehet 🤷‍♀️

2021. jan. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szemelyisegfuggo

Az en utolso exem elobb olne meg magat, mint hogy egy exszel ujra összejöjjön vagy lefeküdjön vele.

Van olyan pasi, aki meg vissza akarja mindenáron csinalni es ujabb eselyt kert az ismerkedesnel.

2021. jan. 7. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem troll.

Az én fejemben is minden nap új kérdések vetődnek fel sajnos az exemet illetően, csak nem írom ki ide egyiket sem, hanem megtartom magamnak. :D

Bár én legalább egy létező kapcsolatot temetek, nem egy plátóit...

De a lényeg az, hogy ez egy átlagos elborult női agy szüleménye. Aki nem gondol hasonlókat, amikor mást választanak helyette, vagy szimplán szerelmi bánata van, az hazudik. :D

Csak tényleg fölösleges minden nap 3 kérdést kiirni, mert a csávó ennek hatására sem fog téged akarni.

Küldj neki egy screenshotot a kiirt kerdeseidrol, hátha megesik rajtad a lelke és elkiser legalább orvoshoz. :D

2021. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!