Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem

Figyelem! A szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan szeressek ki valakiből, akivel minden nap találkozunk és beszélünk? Ráadásul kedves, stb. szóval lehetetlen utálni.

felnőtt vagyok, munkahelyről van szó, és nem akarok munkahelyet váltani.

Keress kérdéseket hasonló témákban: munkahely, szerelem

jún. 13. 00:05  Privát üzenet  

A válaszok
Tudni kéne a korotokat,és hogy miért kell kiszeretned belőle?

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 13. 04:23 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Felnőttek vagyunk bőven, az okot nem szeretném megmondani. Nincs más választásom, mint elfelejteni.

# 2/6Időpont jún. 13. 07:12 Privát üzenet
Tudja az illető a dolgot, vagy csak te érzed ezt egyoldalúan? Miért nem terítitek ki a lapjaitokat? Kialakulhat kapcsolat egy munkahelyen, ha minden részletre figyeltek, és alakulhat ez jól. próba szerencse. Ha meg nem annyira jó, akkor meg közösen váltani, vagy csak az egyik fél, de legalább akkor is együtt maradnátok, ha bejöttök egymásnak.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 13. 07:34 Privát üzenet
Sehogy. Nem lehet csak úgy valakiből kiszeretni. Főleg ha minden nap találkozol vele és beszélsz is. Egyetlen módja ha egyikőtök ott hagyja a munkahelyét. Mivel szerintem nem fogjátok így viseld továbbra is.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 13. 08:17 Privát üzenet
Manapság megnőttek a munka helyi szerelmek, ami arra ad következtetést számomra, hogy az iskolás években megragadt a személyiség. Azért nem lehet több mert van párod ez egyértelmű. Tudod hány embernek nyúlták már le a párját a munkahelyén.. elég soknak sajnos. Jobb ha otthon elmondod, hogy már nem akarod a kapcsolatodat ennek így nincs értelme.

A válasz 37%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 44%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont jún. 13. 10:47 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek a gondolatait.

nem jól tippeltetek pár esetben, de persze nem tudhatjátok, nem mondtam részleteket.

Nem gondolom, hogy gyerekes a személyiségem, és nem is érzem bűnnek ezt. Hiszen nem követtem el semmit.

# 6/6Időpont jún. 13. 20:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Belekezdjek egy ilyen lehetetlen távkapcsolatba? Van rá megoldás, hogy működjön? Valami ötlet?
Hogyan tudnám elfelejteni életem szerelmét úgy, hogy minden nap találkozunk?
Miért lehetetlen a szerelem? Debrecenben láttam egy szép ázsiai lányt. Miért van ilyen kevés itt?
Szerelmes vagyok egy nős férfiba. Nekem is van férjem. Éjjel nappal rágondolok, már nem tudom mit csináljak? Kapcsolatban vagyunk néha találkozunk. Szeretném elfelejteni, mit...
Ha egy pasi sokat mosolyog, néz, néha viccelődik mikor találkozunk, de más jelet nem ad, akkor kedvelhet engem?
Szexkapcsolatban ha havonta egyszer találkozunk bele tudunk szeretni egymásba vagy nem kell félnem?

Kérdések a Felnőtt párkapcsolatok rovatbólKérdések a Szerelem rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!