Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meséljetek olyan történeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek olyan történeteket, akár személyes tapasztalatból, akár ismerősi, baráti körben, ahol a férfi elhagyta a szeretőjéért a feleségét?

Figyelt kérdés
Mi lett a sztori vége, együtt maradtak a szeretővel, vagy visszatért a feleséghez? Ha visszatért, hogy alakult az életük?
2021. jan. 11. 11:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ismerettségi körömből ismerek ilyet. Kb 15 éve jöttek össze, a pasi kiugrott a nő miatt az akkori házasságából. Egy gyerek is volt. Túl is lendült mindenki a dolgon, meg is voltak a nővel szépen. A gyerek is elfogadta. Nyolc év után vállaltak közös gyereket. A két kicsi haamr jött egymás után. Majd, úgy kb két éve a pasi megcsinálta ugyanezt megint; egy 25 éves nőért dobta az előzőt.
2021. jan. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%

Egy régi kolléganőm most él együtt a 3.exférjjel.

Nem egy kifejezetten mutatós nő, átok rossz természettel.Mindig egy klasszisokkal rosszabb külsejű, de jómódú fickó házasságát robbantotta szét.

Elmarta a gyerekeit, elvette ami anyagilag kell ,aztán mehet a levesbe.

Évek alatt az elhagyott férfiak visszaépítették a gyerekeikkel a kapcsolatot.

Rendeződött a volt feleséggel a viszony. Tudomásom szerint egyik házasság sem jött helyre.

Egy másik, ismeretségi körben, 60as fickó 20+ éve szeretőt tart. Az asszony otthon duzzog, de nem válik.

A férj meg próbál helytállni itt is ott is.

Igazából nyílt titok az egész. A felesége egy megkeseresett nő. A fickó egy sznob pojáca. A szeretőt csak látásból ismerem. Jómódú, kiegyensúlyozott nőnek tűnik. Szerintem neki megfelel ez a helyzet, csak a jó része jut egy kapcsolatból.

2021. jan. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Több ilyen esetet láttam munkahelyen / baráti körben és minden esetben visszatért a feleséghez az illető. Elköltözött, egy-két hónapig ott élt, míg ki nem derült, hogy az új kapcsolatban is felmerülnek problémák; na akkor már rögtön nem volt olyan érdekes a szerető. A feleség pedig tárt karokkal várta vissza apucit, azóta is együtt vannak, apuci pedig azóta jó pár másik szeretőt elfogyasztott, de már esze ágában sincs elköltözni egyik miatt sem.
2021. jan. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
94%
Egy ilyenről tudok. A pasi 50-es volt, huszonéves csajjal állt össze "Mert nekem még jogom van szerelmesnek lenni" felkiáltással. A szerető kiforgatta a vagyonából. Alkesz csöves lett belőle.
2021. jan. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2021. jan. 11. 12:05
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem az exem egy másik nő miatt dobott, aztán őt is egy másik miatt és őt is egy megint másik miatt ... aki erre hajlamos, az nem biztos, hogy megállapodik annál a szeretőnél, akivel éppen összejön.
2021. jan. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Kb 2éve unokatesóm szeretője lett egy nős csávónak, a csávó oda is költözött hozzá, 2 hónap múlva vissza akart menni a feleséghez, de nem fogadta vissza. így a szeretőből barátnő lett. Néhány hónapja pedig elköltözött unokatesómtól is egy újabb nő miatt.
2021. jan. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm. A mi történetünkben én vagyok a feleség, majdnem 20 év után lettem "lecserélve". A volt férjemet amúgy jó embernek gondolom a történtek ellenére, tudom, hogy nem az a virágról virágra szálló típus, azt nem hiszem, hogy majd újabb és újabb nő miatt lenne lecserélve az előző. Inkább csak reménykedem, hogy talán még lehet esélyünk. Se a ház, se a gyerek nem tartotta vissza, bár a gyerek már nem pici, 16 éves. Ő most szerelmes, boldog. Én is hibás vagyok, tudom, hogy elhanyagoltam, a szex is lecsökkent párhavonta egy alkalomra, csak olyan nehéz elhinni, hogy ilyen könnyen sutba lehet vágni 20 évet... család, barátok mindenki stuffol, hogy bezzeg az a k**va biztos elcsábította, majd jól teherbe esik satöbbi, hát nekem ez már igazából mindegy. Nem őt hibáztatom, ha nem ő jön, akkor jött volna más. A gyerek már ismeri, egészen megkedvelte, én nem akarok vele találkozni, de a létezése tényét muszáj vagyok elfogadni. Ha voltatok már ilyen helyzetben nők, feleségek, ti hogyan éltétek ezt meg?
2021. jan. 11. 12:42
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem faterom lépett így le. Én is 15 voltam, ennek már 10 éve.

A kapcsolatukról előbb: vannak dolgok, amiket kiélhetett végre, rengeteget bicikliznek, sportolnak, ami az előző házasságából kimaradt. Nincs a nyakán gyerek, újra fiatalok. Meg ez egy csomó lemondással is járt. Imádott kertes házból, állatok mellől költözött panelbe. Az új feleség vegetariánus, így is főz, így apa is legtöbbször így étkezik, pedig imádja a húst. A nő nem tud sütni, így hiába édesszájú, nem nagyon eszik édességet. A zene volt a mindene, most csak akkor hallgat zenét, ha egyedül megy valahova autóval.

Anyáról pedig: sok idő eltelt, de már évekkel ezelőtt rájött ő is és én is, hogy jobb így. Igazi anya-lánya kapcsolatunk lett, mindent megbeszélünk. Mindenünk meg volt így is, sőt, anyának több előléptetése is volt ezidőalatt. A ház körül mindent megcsinált, amit csak szeretett volna. Így visszagondolva apám elég mérgező személyiség volt, minden sokkal nyugodtabb, mióta elköltözött.

Nem tudok tényleges tanácsot adni, előre kell nézni és felállni a helyzetből. Pár év múlva rájössz, hogy csak nyertél a helyzettel.

2021. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Apám megtette. Jó gerinctelen húzas volt, sose tudtam neki megbocsátani amit anyámmal és a családjával tett.
2021. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!