Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Meséljetek olyan történeteket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meséljetek olyan történeteket, akár személyes tapasztalatból, akár ismerősi, baráti körben, ahol a férfi elhagyta a szeretőjéért a feleségét?

Figyelt kérdés
Mi lett a sztori vége, együtt maradtak a szeretővel, vagy visszatért a feleséghez? Ha visszatért, hogy alakult az életük?
2021. jan. 11. 11:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan esetről tudok, ahol ilyen esetben nem azért ment a férfi a szeretőhöz, mert ki lett otthonról dobva a lebukásnál. Ott hasonló volt a sztori, mint amit az 1. válaszoló írt, kiv. hogy annyira nem ismertem őket, hogy tudjam, hogy a férj és a szerető kapcsolatában született-e gyerek, vagy hogy meddig voltak utána együtt, mert távoli ismerősöm a férj és az exfeleség is... annyit hallottam, hogy egy pár év után a szeretőt is dobta a pasi egy "kevesebbet futott modellért".
2021. jan. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
98%

Én voltam a szerető. Igaz házasok nem voltak, élettarsi kapcsolat volt. Eleinte csak alkalmakkor találkoztunk, érzelmek nēlkül. Majd beleszerettem. Választás elé állítottam. Vagy elhagyja a barátnőjét, vagy elfelejt engem.

Engem választott. 5évig voltunk együtt utána. Az 5év alatt 14nővel csalt meg. Mindezt úgy, hogy foggalmam se volt róla, legkisebb jelét sem vettem észre. (Persze ezeket is a haverjaitól tudom, miután szakítottunk kitálaltak)

Elhagyott egy másikért...

2021. jan. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
53%

Haha, mi lett a vége?


El akarta hagyni a nejét, aztán kiderül az új nőci nem tud neki gyereket szülni, az lett a vége.

Mindneki szakított mindenkivel, szétbaszták 3 ember életét :D

2021. jan. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
97%

Én nem tudok olyanról ahol ujra összejöttek volna az exszel/exfeleséggel gyerekeik anyjával azok, akik csaltak/leléptek.

Csak olyanokrol ahol a szeretővel sem működött aztán megint uj életet kezdtek. Nem visszafele haladtak. Egyik sem.

2021. febr. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
17%

"a szex is lecsökkent párhavonta egy alkalomra"

LOL!

Majd ha új párt keresel írd be a hírdetésedbe, hogy nálad minden másnap lehetséges a szex. (Karácsony és Húsvét másnap.)

2021. febr. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
44%
15-ös ez jó volt. Ilyenkor amúgy mire gondolnak a nők? A pasinak olyan a szex, mint a kaja. Jóllakottan nem mész vendéglőbe, csak éhesen. Ha nincs kedved szexelni, akkor szájjal.
2021. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
70%
A kérdező is tisztában van azzal, hogy ezt a részt "elcseszte", le is írta valamelyik kommentben. Emiatt nem kell bántani szerintem, van most épp elég baja, ahhoz képest egész normálisan áll hozzá, tisztán látja a helyzetet.
2021. febr. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
nemértem már akkor sem csalnám meg a társamat páromat ha szerelmi kapcsolatban lennék-mi ez?!?hűtlenségi fogadalom-de komolyan így hogy várjuk h valaha is tartós hosszú esetleg élettársi/házasssági viszonyra lépjünk ott papírok gyűrű/Isten előtti fogadalom jóban rosszban(nem csak a komédiás brancs...)most komolyan emberek-erre lettünk elhívva-Hány olyan srác van aki összetenné két kezét két lábát (akár minta mit a cipő énekel...)de tényleg nem a részvét miatt írom de ittt pont az számít----
2021. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
0%
gyanúsan fura a magyar nép úgy általában mindenkit csalogat...
2021. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
75%

A 16-osnak a felfogását remélem nem sokan osztják. Azzal ugyan én sem értek egyet, hogy egy kapcsolatban jót tesz, ha csak pár havonta vannak együtt, de azért álljon már meg a menet, hogy "ha nincs kedved, akkor szájjal!'"


Mi van? :D

2021. febr. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!