Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Bele lehet törődni a plátói...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet törődni a plátói szerelembe?

Figyelt kérdés
Akik benne vannak, hogy bírják?

2021. jan. 14. 14:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Én szépen kinyiltam szerelmes lettem másba és rengeteg örök elmennyel lettem gazdagabb, amig a plátoi szerelmem a bnőm hajkurászta. Meg játszotta az agyát mert éretlen volt.ő volt a menő vagány srác a szerelmem es közben nem is értett a csajokhoz(utolag esett le)es beelőzte más.


Aztán felnőttunk, hajtott volna rám, és felnőve ugyanolyan éretlen is maradt. Azt hiszi mert ismer 10 éve hogy majd egyből az ágyàban kezdek vele. Olyan hülye ma is amilyen 14 évesen volt.

2021. jan. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Szoval amikor szerelmes lettem masba azzal speciel lehetett járni is es nagyon sokat adott az eletembe. Ma is köszönöm Neki. A platoi szerelmem meg semmit.
2021. jan. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Elmúlik ha találsz valaki mást.
2021. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Nem bírtam könnyen. Úgy lett vége, hogy eltávolodtunk fizikailag egymástól, aztán nekem lett udvarlóm, aki a jelenlegi párom. Vele való randik alatt kiszerettem a plátóiból.

Ma azt tudom elmondani, a plátói szerelmem nem rossz pasi, de nem kellene. Már akkor, amikor a plátói szerelmem volt, is láttam a hibákat benne, amik miatt mondom, hogy nem kellene. Gondoltam is akkoriban, hogy mi a fene, hogy ezek ellenére bele vagyok zúgva? De bele voltam, ez van.

De ez ilyen fellángolás volt, "múló hóbort". A szerelem meg ez az egész gyengéd érzelmi vonal teljesen eltűnt belőlem. Találkoztam már vele azóta, és tényleg elmúlt. Mondjuk, jóhogy... Érdekes is lenne, ha más tetszene, mikor párom van. :D

2021. jan. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Nekem amúgy (4-es vagyok) nehéz volt, mert vagy fél éven át tartott ez a plátói szerelem dolog, és fizikailag nem tudtam tőle eltávolodni, ami az egyetlen segítség lett volna. Lakótársak voltunk.
2021. jan. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

Mi meg osztalytársak. Kb 7.től.azaz 2 éven át sóvárogtam utána meg irtam neki levelet meg ilyenek.

Felnőve mondta el hogy nem is mert kezdemenyezni. Oke kissrác volt.

De 24 evesen meg szexre invitál randi helyett..

Kivancsi vagyok majd meg 10 ev mulva fejlődő képes e.

2021. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
*1.voltam
2021. jan. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
83%
Nem olyan jól. De ha minden igaz, már múlik 😇
2021. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én másfél évig voltam szerelmes egy pasiba reménytelenül, mégis asszem összesen két kérdést írtam ki ide ezidő alatt. Te naponta írsz ki kettőt hetek óta. Gondolkodj el ezen!
2021. jan. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetes. 13 éve tart. Néha úgy érzem belehasad a szívem...
2021. jan. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!