Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet két embert is szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet két embert is szeretni egyszerre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 22. 16:18
 1/8 A kérdező kommentje:
Szerelemre gondolok
2021. jan. 22. 16:22
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Én el tudom képzelni. Csak mivel nagyon kevés lehetőség van olyat találni, akibe szerelmes tudok lenni, ezért nincs rá sok esély.
2021. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább meg kell becsülni, ha találtál valakit, akit jobban szeretsz magadnál.
2021. jan. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Egyszer olvastam valahol, hogyha két emberbe vagy szerelmes, válaszd azt, amelyikbe másodjára szerettél bele. Mivel ha az elsőt tényleg szeretted volna, nem szeretsz bele a másodikba.
2021. jan. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
45%
Persze. Nem láttad az Alkonyatot?
2021. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen lehet!
2021. jan. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%
Lehet.
2021. jan. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes kérdés. Én úgy gondolom, akkor szerethetsz 2 embert, ha az egyik pótolja a másik hiányosságait.

Viszont szerintem ez egyenlő is azzal, hogy egyik sem megfelelő partner számodra, egyiket sem szereted igazán, ezért érdemes lenne olyat keresni, akiben minden megvan és rá sem nézel másra. Mert van ilyen is..

2021. jan. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!