Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok PaulStreetbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok PaulStreetbe?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy ne legyek belé szerelmes? Voltam már egy párszor szóval tudom hogy milyem szerelmesnek lenni.. most már ott tartok hogy folyamatosan vele álmodok és ha felkelek mérhetetlenül szomoru vagyok, ha meghallom, meglátom kapok egy extra systolét :D

Tudom hogy nem ismerem személyesen, bár minden vágyam az 🙄🙄

Egyáltalán a kapcsolatot hogyan tudnám felvenni vele? Instan irtam már neki de sajna nem reagált :/

18L



2021. jan. 24. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Kedvenc könyvem a Paul Streeti Fiúk.
2021. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Pontosan mibe vagy szerelmes?
2021. jan. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hangjába, stílusába, a kezeibe, mindenbe 🥺 teljesen az ideálom kívül belül..
2021. jan. 24. 17:51
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akk is az lenne ha nem lenne ismert és sikeres és nem egy trófeát látnál benne?
2021. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
97%
Nem gond, majd elmúlik. De azért ezt felnőtt párkapcsolatokba betenni... durva.
2021. jan. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát hova tegyem?:D


Amúgy nyilván akkor is, én biztos nem szerepelnék a videóiba, mert nem szeretem ha videóznak mert nekem fura. Meg alapból az egész yt, nem szeretném ha a magánéletemről beszélnének. Több videós is mondta hogy kaptak hideget meleget a barátnőjük szóval off.

2021. jan. 24. 18:12
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez semmivel nem másabb, mint azok akik random énekesekbe "zúgnak bele" emberek (mindkét nemből), de ezt általában kiszokták nőni. Ne okozz magadnak azzal fájdalmat, hogy olyanra vágyakozol akit nem is ismersz és ezért realitása nem sok van. Rámehet az életed. Lehet, hogy ezt most nem is veszed figyelembe... de eljön majd az ideje, amikor megérted. Sokan átestek már ezen.
2021. jan. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak vonzalom a külső látható vonások alapján. Abba vagy "szerelmes" ahogy te látod őt a kamerán keresztül. De ez közel sem biztos hogy a hétköznapi való életben is ilyen. Másképp viselkedik az ember akarva akaratlanul is mások idegenek előtt mint amilyen amúgy.


Valós szerelemhez mély érzésekhez az kell hogy sok időt töltsetek együtt megismerjetek egymást. Ha ezt tudatosítod könnyebben szabadulsu ettől az érzéstol.

2021. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!