Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Paulstreet rossz irányba halad?

Paulstreet rossz irányba halad?

Figyelt kérdés

Pár napja volt egy live amiben azt láthattuk ahogy bulizik részegen a szintén részeg haverjaival emellett nem egy kép van instán arról hogy füvescigi van a kezében/lóg a szájából. Dancsóra is full részegen írt rá mintha nem lenne elég hogy mostanában egy csomó emberbe beleköt akárcsak abban a poadcastben.


Mire jó ez neki?

Miért rakja ki ezeket a nyilvánosság elé?

Legális egyáltalán amit csinál?

Ti mit gondoltok erről?



2020. aug. 20. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Vele egyidős vagyok és azt gondolom, hogy kamasz. Most próbál ki mindent (jót, rosszat egyaránt). A legnagyobb baj akkor van ha ezeknek már nem tud nemet mondani.

Viszont azzal nem értek egyet, hogy ezt ki is rakja. Mint híresebb ember felelőssége van a követői felé. Sokan felnéznek rá és ebbôl következik, hogy sokakat "befolyásol" (még ha nem is rossz szándékból tett ki olyan képet).

2020. aug. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek jó előérzeteim vele szemben. Viszonylag értelmiségi videósból, ő is kezd átmenni ilyen celebeskedő youtube-sztárrá.
2020. aug. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Paul Streettel nem az a baj, hogy mit tett ki. Megnéztem pár rejtélyes videóját és kijelenthetem, hogy kamu szar az egész. Konkrétan beeteti a hülye rajongóit, hogy a baromságok amikről videózik, létezik. Amit az utolsó ír az meg rettenetes. Értelmiségi? Nem kevered az értelmiségit egy 16 évessel?
2020. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen, intelligens srác ezért is nem értem miért teszi ezeket. Egy dolog hogy csinálja de miért rakja ki?
2020. aug. 21. 07:08
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem is csak a fiatalságát éli. Nyílván, felelőséggel is tartozik a követői felé, de hadd legyen már önmaga, így szerintem ez a kérdéskör kettőd nagyon. Ha valaki cigizni/inni akar, nem pont az Ati insta-napjai lesznek a meghatározók ebben. Amúgy meg ha valaki rendesen meg van nevelve, jófejek és odafigyelnek a szülei, stb. kordában tudja tartani ezeket és okosan csinálja. Én örök jótanuló, kedves, nyitott és céltudatos személyiség vagyok, dolgozom egyetem mellett (második diplomám csinálom már) stb, és nekem is keresztül kellett mennem a nehezebb szenvedős-lázadó időszakon. Én is cigiztem (igen, azt is) én is piázgattam néha - sőt ugyan ilyen instasztorijaim voltak, visszanézve tök ciki😀-, sőt elég depressziós típus voltam egy szerelmi csalódás miatt meg főleg...viszont akkor nem lennék az ma, aki. Sokat tanultam ezekből. Ati pedig értelmes, érzelmileg és mentálisan is intelligens srác, szóval semmi probléma nincs ezzel (ha kordában tartja magát). Több ilyen fiatalnak kéne lenni a sok hulladék mellett. Néha szégyenlem, hogy majdhogynem egy korosztályban vagyok a sok hülyével.😀


Ha már D@ncsó is szóbakerült 10x inkább PaulStreet, mint ő. Remélem Ati megmarad önmagának és nem száll el...

2020. aug. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem azzal van a baj hogy csinálja, sem azzal hogy rossz példa lehet. Tudom jól hogy akit jól nevelnek ez őt nem befolyásolja.

De ahogy mondtad, akkor van baj ha nem tud ezen uralkodni.

És Ati ezt nem nagyon tudja kordában tartani. Vagyis eddig sikerült nagyjából viszont ha annyira tudna magán uralkodni akkor nem írt volna Dancsónak és csak azért nem égett nagyot, mert őt szeretik Dancsó viszont már túl sok embernek ellenszenves. Szóval itt tartunk hogy Ati részegen ráirogat emberekre akiket nem kedvel és erről többszázezer ember tud. És akkor ott a live, képek meg a storyk ahol azt láthatjuk hogy teljesen szét van állva a gyerek, de oké ez még lehet vicces viszont ha így haladnak a dolgok egyszer valami olyasmi fog róla kikerülni ami nagyon nem lesz vicces és nem fog tudni kimagyarázni.

És ott vannak a képek amiken füves cigi lóg a szájából vagy ott van a kezében. Tudtommal ez Magyarország nem egy legális dolog és többtízezer ember rá tudja bizonyítani hogy ő füvezik. Ez a baj.

2020. aug. 21. 22:19
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van egy reteg aki basic tekert cigit sziv, es meg nem mondod rola, hogy az egy joint-e vagy sem. Igazabol szerintem nem kell aggodnod emiatt, felnott fiatalember, sajat magaert tartozik egyedul felelosseggel. Te, mint egy a sok ezer “rajongo” kozul sajnos nem tudsz neki segiteni.
2020. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%

"kijelenthetem, hogy kamu szar az egész"


Kijelentheted azt is, hogy nem esett le neked, mi ezeknek a videóknak a celja. Egyiknél sem állitja, hogy bármi is 100%-ig igaz, vagy hiteles tény lenne, ezeket ugyanazokból a forrásokból forrásokból gyűjti össze, amire bárki rákereshet, ezt nyíltan közli is. Megírja, és előadja azt, ami amúgy is fent van a neten, nem állítja, hogy megbízható forráskent kellene tekinteni rá, aki mégis ekként tekint, az ostoba.

2020. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most bekövetkezett AZ a bizonyos dolog, amire nem mentség a részegség.
2022. máj. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!