Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi van olyankor,ha utólag jön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van olyankor,ha utólag jön rá valaki, hogy egy korábbi kapcsolata sokkal jobb volt és megbánja a régi viselkedését ?

Figyelt kérdés
2021. febr. 20. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Akkor bizony szar van a palacsintában...


2 lehetőséged van:

A) beletörődsz, rendbeteszed magad és keresel mást

B) megpróbálod a lehetetlent és felkeresed az exed. De sok jóra ne számíts.


Mikor és miért lett vége?

2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Tanul az esetből. Valószínűleg nem lesz újrakezdés.
2021. febr. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Egyébként jól értem, hogy jelenleg kapcsolatban vagy? Kezdetnek illene ezt lezárni és tiszta fejjel átgondolni, mit is szeretnél. Nem visszafutni az exhez, akit ott hagytál.

Gondolom, hogy a mostani kapcsolatod miatt ért véget az előző, aztán elmúlt az újdonság varázsa.

Talált?

2021. febr. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szívás.
2021. febr. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, beavatsz a részletekbe is minket?
2021. febr. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tiszta lelkiismeret, ha az előzőt normálisan zárta le.
2021. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És konkrétan mi volt az a viselkedés? Mert nem mindent lehet jóvá tenni... Valószínűleg szar ügy, az van.
2021. febr. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Sosem fogjuk megtudni, pedig órák óta szeretném tudni a részleteket. :( :D

Egyébként, még ha nem is vevő az exed az újrakezdésre, azt a tudtára adhatod, hogy őszintén megbántad,amiket tettél.

Engem nem olyan rég keresett meg ilyennel az exem és őszintén szólva örültem neki, sőt, vártam is, hogy belássa, hogy rosszul döntött. Persze ettől függetlenül rövidre zártam a "beszélgetést", de jól esett a lelkemnek, hogy volt benne annyi, hogy leírja, hogy egy f.sz volt. Csak sajnos sokra nem megyek már ezzel, kitörölhetem vele a popómat. De nálunk tényleg rengeteg rossz dolog, bántás volt már a rovásán. A végén meg megcsalás is.

2021. febr. 20. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!