Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A férfiakhoz szól a kérdésem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakhoz szól a kérdésem. Ti voltatok már úgy, hogy a munkahelyeteken beleszeretettek egy kolleganőtökbe? Ám mivel mind a ketten házasok voltatok fizikailag nem lehetett köztetek semmi, bár viszonzott volt. Kilépnétek emiatt a munkahelyetekről?

Figyelt kérdés

2021. febr. 22. 09:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt
2021. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt. De mivel mindketten kapcsolatban voltunk, megmaradt plátói szinten. Elvből nem csalom meg a párom és nem mozdulok rá foglalt nőre. Csendben tipródtam egy darabig, aztán elmúlt. :(
2021. febr. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy én egyedülálló voltam, ő meg élettársi kapcsolatban, ami akkor szakítás-közeli állapotban volt (nem miattam). Plátói maradt a kapcsolatunk, aztán a nő úgy döntött, marad a párja mellett, engem meg utána ott bántott, ahol tudott. Képzelhető, hogyan esett ez. Gyakorlatilag akkor szűnt meg ez, amikor kb. két évvel később másik munkahelyre mentem, persze nem emiatt.

Utólag azt mondom: soha ne legyél még plátói viszonyban sem kollégával, mert ha véget ér, gyakorlatilag kezelhetetlen lesz a helyzet. Nem éri meg.

2021. febr. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, volt, meg most is van. Viszonzatlan, úgyhogy semmi nem lesz.
2021. febr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Volt, nem lépnék ki, szar érzés
2021. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Azt mégis hogy lettél "szerelmes"? Az a dolog, amire te a valódi szerelmet megcsúfolva ráhúzod a "szerelem" szót, nem 3 flörtölős mondattól meg két szemezéstől alakul ki, hanem attól, hogy ábrándozol az adott nőről és szépen fellángolsz a kép iránt, amit rá vetítesz ki.


Ha házas vagy, akkor nem 16 éves szinten kellene lenni, hanem ténylegesen elköteleződni. Ha érzéseid támadnak, tudatosítod magadban, hogy ez nem "szerelem".


Komolyan kiakasztónak találom, hogy felnőtt férfiak olyan szinten vannak, hogy szájtátva befogadják a mindenhonnan ömlő torzított ideológiákat a szerelemről, és azt hiszik, hogy csak mert megkívántak egy kolléganőt, már hősszerelmessé kell válniuk.


Növessz tököt és köteleződj el végre amellett, akinek eddig azt hazudtad, hogy már megtetted, vagy válj el és ne rabold az idejét.

2021. febr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előfordult. Mindketten egyedülállóak voltunk. Sokat beszélgettünk és nevettünk együtt. A kezdeti baráti viszony részemről egyre mélyebb lett. De éreztem, hogy ez a fajta vonzalom egyoldalú. Így inkább nem próbálkoztam. Nem akartam megkockáztatni, hogy emiatt eltávolodjunk egymástól. Mert imádtam a közelében lenni. Viszont hosszútávon lelekileg kezdtett tönkretenni ez a helyzet. De emiatt munkahelyet nem akartam váltani. Úgyhogy döntöttem, jobb ha mégis némi távolságot tartok tőle. A sors fintora, hogy pont ekkortájt ismerkedett meg egy férfival, akivel végül össze is jött. Szóval ez a folyamat hamarabb lezajlott, mint ahogy én csináltam volna. Egyébként szerintem ennek így is kellett történnie. Úgy, mint egy ragtapasz leszedésénél. Hirtelen és fájdalmasan, de legalább gyorsan. Különben még talán most is szenvednék.
2021. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat en nem szerettem bele, de volt szexualis vonzalom egy nalam 8 evvel idosebb novel, o szingli volt en mai napig kapcsolatban. Csapatepiton ram mozdult, nem lett semmi, szerencsere idoben megalltam. Ha nem lett volna senkim se mentem volna bele, mert eleg kellemetlen lett volna, es az eletemben vannak olyan dolgok, amirol nem szeretnem, hogy egy kollegam is tudomast szerezzen. Orulok hogy huseges magaradtam, azota mar megkopott a jo viszony a kolleginaval, keveset beszelunk. De jobb is igy.
2021. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Beleszerettem a kolléganőmbe, és ez lényegében arra jó volt, hogy az utolsó szöget is beverje a már amúgyis végét járó kapcsolatomba. Cirka 1,5 évet voltunk együtt, de a munkahelyi légkör, meg az ő folytonos féltékenysége és kavarása olyan helyzetbe hozta, hogy a végén inkább leszámolt.
2021. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!