Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Voltatok már annyira szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már annyira szerelmesek, hogy szinte fizikailag fájt?

Figyelt kérdés
Nem tudom érthetőbben elmondani. Egyszerűen annyira szerelmes és boldog vagyok, hogy úgy érzem az egész mellkasomat nyomja. Nem rossz értelemben, de tényleg ilyen "pillangók a gyomorban" szerűség. Egész nap. Éjjel és nappal. Ha vele vagyok, ha nélküle. Ez létező dolog vagy megőrültem?
2019. jan. 16. 01:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
29%
Létező. Irigyellek. 🙂
2019. jan. 16. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
38%

Van, de inkább ilyen viszketegen vihorászva fel-alá rohangálós érzés, nem fájdalmas nem? :)

32/f

2019. jan. 16. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
39%
#2: szappan és melegvíz csodákra képes. 🙂
2019. jan. 16. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
14%

Az a b#ziknak való. Ha már elég faggyút választott ki a bőröm, belehempergek a jó kis fahamuba, aztán jöhet egy kis remeteszex(eső veri, nap szíja)... mmmhh...próbáld ki! :D

32/f

2019. jan. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%

Nekem inkább az a felismerés okoz fizikai fájdalmat, hogy már régen egy pár lennék Álmaim Férfijával - amennyiben időben rájövök, mit kell tennem...


Jelenleg még mindig én vagyok Szíve Hölgye. Bizonytalan szegény, mert annyira Ridegnek, Megközelíthetetlennek látszom általában, hogy nekem kell "leomlasztanom a falakat".


Nem egyszerű helyzet, de sok-sok Türelemmel megoldható... (mindketten kompromisszumkészek vagyunk a magunk módján, ezt tudjuk egymásról.)

2019. jan. 16. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
38%
Ez a kémia,majd elmúlik
2019. jan. 16. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%

Dettó. Szinte szét feszít az érzés. Pedig még nem teljesen kölcsönös. Azt érzem nincs lehetetlen és bármit meg tudnék tenni. Eufóriában úszok egész nap :-D Vele kelek vele fekszek, a gondolataim csak körülötte forognak a szívem hevesebben ver mikor meg látom. Volt már barátnőm akit nagyon szerettem de ez most olyan másnak tűnik.

Szerelmes vagyok!! :-D

2019. jan. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
61%
Igen most is. 4 év és semennyit se csökkent, mindketten maximalisan teszünk is ezért.
2019. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Amit írsz kérdező és a 7 es válaszoló azt én mind érzem.Egy férfi iránt, lehet bajban vagyok?:)Ha szerelem ha nem ,nekem fizikailag is hiányzik amikor nincs velem.
2019. jan. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretni tudok, de ez a pillangòs szerelmes dolog hiányzik belőlem sajnos.pedig állìtòlag jò dolog lehet,itt is ahogy olvasom.
2019. jan. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!