Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak: ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak: ha szerelmesek lesztek egy foglalt nőbe, de ő nem viszonozza ezt, miért sértődtök vérig?

Figyelt kérdés

Miért az ő qvaanyját, ha még csak nem is bátorított titeket soha?

Pláne, ha közben nektek is van amúgy otthon egy barátnőtök, aki azt hiszi, hogy őt szeretitek...



2021. febr. 23. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%
Mert ez a férfiak valódi természete.
2021. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ebben azért nem hiszek, #1, mert az én párom a legkevésbé sem ilyen. Azt viszont látom, hogy sokan igen...
2021. febr. 23. 21:47
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert unintelligens és fejben gyerek még. Nem vesztettél vele semmit. 26N
2021. febr. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sértődtem meg, de k*****a fájt
2021. febr. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Volt már többször is, hogy elutasított (bár ez a szó túlzás rá) egy lány és se nem sértődtem meg, se nem haragudtam meg rá. Mondanám azt is, hogy örültem neki, hogy talált valakit (még ha az nem én voltam) ugyanis egy nagyon csinos, kreatív fotós lány volt ő, és megérdemelte, hogy legyen mellette egy hozzáillő srác. Eredetileg úgy ismertem meg őt egyébként, hogy Tinderről átmentünk Facebook-ra, ott beszélgettünk, de mondta, hogy mostanában nem nagyon van ideje randizásra (ünnepek miatt), amit elfogadtam természetesen. Mivel mondta, hogy fog majd írni, de végül nem írt, ezért rá írtam, hogy okés-e még a pálya, de mondta, hogy megismert idő közben valakit. Ismétlem, nem sértődtem vérig, egyszerűen csak elfogadtam. Ilyenkor szokás azt mondani, hogy egyik szemem sírt, másik nevetett, hiszen nem engem választott, de normális srácot talált maga mellé. Én meg úgy állok a lányokhoz, hogy nekem az a fontos, hogy boldogok legyenek. Szomorú vagyok nyilván, ha nem bennem, hanem egy másik srácban látta meg a boldogságát, de ezzel együtt nyugodtan is hajtom le a fejem aznap este, mert ő tényleg megérdemelte, hogy normális pasija legyen az életében jelen. Lényeg, hogy nem minden srác olyan, hogy az elutasító lányt elküldi a bánatos picsába. Én nem vagyok ilyen például.


Olyan is volt már, hogy egy iskolába jártam a lánnyal, aki megdicsérte a kocsim, meg Tinderen is SuperLike-olt, és gondoltam ez már elég ok volt arra, hogy elhívjam randizni. Maga a csaj kicsit ilyen fiús öltözködésű, de aranyos, kellemes mosolyú, talpraesettebb, életvidámabb egyén volt benyomásaim alapján, az meg csak hab volt a tortán, hogy jó szeme volt a 35 éves Fordomhoz :D . Megkérdeztem tőle, hogy szeretne-e randizni... Egy "wow"-on kívül nem kaptam mást tőle Messenger-en. Like-olja a Facebook posztjaim azóta is, szóval még foglalkozik velem, de nem tudom, miért volt "passzívan elutasító". Viszont nem küldtem el magamban a qrva anyjába, egyszerűen elfogadtam, hogy nem érzett valamit okésnak. Talán túl tolakodó voltam, vagy őt tényleg csak a régi autóm érdekelte, ki tudja... De úgy gondolom részemről teljesen evidens cselekedet volt két kezdeményezés után, hogy én is lépjek valamit.


Még régebben diákmunkán megismertem egy lányt, aki kifejezetten tetszett küldőleg, meg személyiségileg is. Nap végén eléggé gáz módon (lehajtott fej, halk beszéd, merev testtartással) megkérdeztem tőle, hogy van-e kedve elmenni enni valamit, ő meg teljesen korrekt módon elmondta, hogy van barátja. Kb. 5 perc után már nem is foglalkoztam vele, jobban foglalkoztam azzal, hogy nem éppen férfias módon kérdeztem meg tőle ezt a bűvös kérdést. Azóta jelentősen javítottam az önbizalmamon, számomra például a randizás nem jár stresszel se már, mert nem gondolkozok azon, hogy leszünk-e még együtt. Csak azon jár az eszem, hogy jól érezze magát velem a lány abban a pillanatban. 2-3 alkalommal később már nyilván ennél több is érdekelne engem, de elsőre én ezért nem stresszelek soha. Na mindegy, ezeken kívül nem volt elutasítós élményben részem. Tudom, hogy egyes lányok sokkal önbizalom-rombolóbb módon is képesek lepattintani egy próbálkozó srácot, szerencsére nekem ilyesmiben még nem volt részem. Lényeg, hogy én nem vagyok olyan srác, mint amilyet leírtál. Nem vettem magamra, csak úgy gondoltam jó ellenpélda lehetnék...


20/F

2021. febr. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert unintelligens barmok. Velem olyan volt, hogy rámírt valaki (kinn van, hogy el vagyok jegyezve), hogy találkozzunk. Mondom, nem. De erősködött, meg írta, hogy akkor csak egy dugásra. Küldött dick picet is, aztán nem reagáltam és lekurvázott, majd tiltott.
2021. febr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Ha van valakim - még ha amúgy tetszik is valaki más - elnyomom magamban. Ha meg van mindkettőnknek párja, akkor nincsen miről beszélni. :)))


Az ilyen 1-es féle férfigyűlölő fogyatékosokra pedig nem kell hallgatni. Nem tudnak a kis frusztrációjuknál messzebb látni...

2021. febr. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Természetesen nem vagyok férfigyűlölő én sem, nagyon is szeretem a nemeteket :) de egyszerre mindig csak egy valakit, nem vagyok se bigámista, se poligám. Viszont rossz érzés, ha akaratomon kívül megbántok így valakit, akit ráadásul nagyon tiszteltem és becsültem, mint embert. Az meg még rosszabb, ha mindez az állásomba kerül - ahogy történt tegnap is... ezért fogtam padlót.
2021. febr. 24. 11:59
 9/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Jajjjjj! Ez de gusztustalan! :((((( Sajnálom, ami történt! :(((((( Kívánom, hogy jöjjön rendbe az életed! Fel a fejjel!
2021. febr. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
FoxtrotLidérc, Köszönöm! Már úton van szerencsére a változás, ami egyébként hozzá fog segíteni, hogy végre a szerelmemmel élhessek (eddig távkapcsolatban voltunk legnagyobbrészt). Csak...rosszul esett nagyon a tegnap, mert a szívemet-lelkemet beleadtam a munkámba, és a főnökömmel (aki ugye kivágott) is szerettem együtt dolgozni. De ezek szerint ez tényleg ilyen... nem mindenki viseli jól, ha nem viszonozzák az érzéseit, sajnos. Csak kíváncsi voltam, ez mennyire gyakori, hogy ilyesmi miatt az emberek felháborodnak.
2021. febr. 24. 12:36
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!