Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, férfiak: ha szerelmesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak: ha szerelmesek lesztek egy foglalt nőbe, de ő nem viszonozza ezt, miért sértődtök vérig?

Figyelt kérdés

Miért az ő qvaanyját, ha még csak nem is bátorított titeket soha?

Pláne, ha közben nektek is van amúgy otthon egy barátnőtök, aki azt hiszi, hogy őt szeretitek...



2021. febr. 23. 21:44
1 2
 11/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

A volt főnököd egy igazi hamisítatlan narcisztikus gyökér. Nagyon nagy arcfelülettel, és jó vastag bőrrel a pofáján (gondolom ő próbált meg "udvarolni")... Sajnos vannak ilyenek is: Frusztrált agyhalottak, akik egy szimpla, korrekt elutasítást személyes támadásnak élnek meg, amire azt hiszik ez a korrekt válasz.

Azt pedig jó hallani, hogy nem tudott veled effektíve kib*szni. :))) Pároddal meg sok boldogságot kívánok! :)))

2021. febr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt kérdezem. Miért sértődnék meg?
2021. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

FoxtrotLidérc, igen, ő udvarolgatott...és hála legyen, tényleg nem tudott velem kiqúrni, viszont a helyzet azt, hogy azt hiszi, nem volt más lehetőségem, csak ez a munka...magyarul teljes lelki békével tönkrevágott volna, pusztán büszkeségből. Ebbe tegnap azért beleborzongtam, amikor összeraktam a képet...de hiszek benne, hogy ezt valahol, valakitől még úgyis visszakapja.

Köszönöm a válaszaid és a jókívánságot! 🤗


Red Vixen, hát ez az! 😅 Örülök, hogy ezen nemcsak én merengtem el.

2021. febr. 25. 20:21
 14/15 anonim ***** válasza:
Hát erre szoktam mondani hogy házi nyulra nem lövünk. Ha egyszer foglalt akkor ez van, egy lány aki normális és kapcsolatban van az persze hogy elutasitja azt aki bepróbálkozik én személy szerint olyanokkal nem kezdek :D
2021. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Van ilyen férfi, de talán nem "férfiak" a pontos felvetés.

Nekem tán még több nő is volt az életemben, mint amennyi helyes lett volna, de egyszer sem anyáztam.

Hogy a fenébe?


Szard le, ahogy írta valaki infantilis kisgyökér.

2021. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!