Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt mar mas is ugy, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar mas is ugy, hogy egy beteljesuletlen szerelem kihulese, elmulasa utan nem megkonnyebbulest, hanem szomoru uresseget erzett?

Figyelt kérdés

Nem mazochista vagyok, de faj, ha elidegenedve gondolok arra az emberre. Igy nem tudom egy bekeretezett emleknek felfogni, ami nosztalgia lesz kesobb.

Nem viszonzatlanrol van szo. Rengeteg remeny, szikra, kihagyott pillanat, es pl rideg tenyek miatt. Most nem ez a lenyeg. De itt ket kontinensrol volt szo, hivatas, elvalt apuka kotve ide, masik oda.

Fikazas, okoskodas nem erdekel. Kizarolag olyanok valasza, akik ertik, milyen ez.



2021. febr. 24. 02:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pont ezt érzem. 14 évig szerettem valakit reménytelenül, végre ez enyhülni látszik, de megkönnyebbülés helyett kiégést, ürességet érzek.


Innen szép lesz felállni érzelmileg.

2021. febr. 24. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pont ezt érzem így is, hogy most mind a kettőnknek más párja van már. Majdnem minden nap látjuk egymást.Nagyon nehéz.
2021. febr. 24. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem még szereted és nem tudtad elengedni.Nem tudod bekeretezni az emlékét, ha még ő számodra a jelen.
2021. febr. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem értem, hogy mi múlt el, ha szomorúságot érzel most is. Ha én valamit lezártam, nem érzek semmit.
2021. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Nem hangzik normalisan, de szomorusaggal tolt el, hogy kozonyt erzek iranta, igaz, hogy nem szemelyesen, csak fenykeprol. Covid miatt tavaly ota nem lattam.

De igy nem lezart, mert o nem valaki, akire haragudni kene. Uresebb nem erteni, mi az, hogy eveken at olvadtunk egymas tarsasagaban, es ez honapokra adott valami csodat, pedig csok sem volt, csak majdnem olelesek.

Jobban faj a sajat kozonyom, mint az erzes, hogy a korulmenyeink miatt ugysem tudnank egy par lenni.

2021. febr. 24. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:

A közönnyel tudod megóvni az idegrendszeredet attól, hogy megőrülj annak a gondolatától, hogy nem lehettek együtt.


Nálam ott kezdődött az egész, hogy éveken át arról ábrándoztam, hogy majd együtt leszünk, ha "elkészültem."

Mondanom sem kell, hogy nem lett ebből semmi.


Viszont akkora motiválóerőt jelentett az,hogy küzdjek érte, mint még soha semmi.


Elég durva depresszióba estem, és alkoholproblémáim lettek, amikor kiderült, hogy nem szeret.

Totál egyedül maradtam. Nagyon rossz gondolataim lettek.

Olyan lett az érzelmi életem, mint egy leégett erdő. Semmit, de tényleg semmit nem tudtam lelkesedésből csinálni.


Amikor rájöttem, hogy ez az egész csak az én fejemben működött, azt hittem megkattanok.


Jelenleg ott tartok, hogy nem érdekel a szerelem. Totál kiégtem, de sosem fogom feladni, mert nem akarok gyengén meghalni.


Pontosan nem tudom megmondani mit érzek, de képtelen lennék újra átélni ilyen intenzív érzésekkel teli furcsa kapcsolódást, de ez nem is volt kapcsolat....

2021. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez ilyen. A viszonzott szerelmet a legnehezebb elengedni, ha valami más miatt nem teljesedhet be. Olyan ürességet érzek, hogy attól tartok, azt is elüldözném magam mellől ebben az állapotban, akit amúgy tudnék szeretni. Ezt azért gondolom, mert megismertem valakit, aki megmozgat újra, de képtelen vagyok ennek örülni vagy bármit is remélni és olyan könnyen hajítanám el magamtól, annak ellenére, hogy minden meg van benne egy újabb nagy szerelemhez, hogy az tényleg csak a bennem levő ürességgel magyarázható.
2021. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!