Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a velemenyetek? Van meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek? Van meg igy valaki?

Figyelt kérdés

Masfel eve vagyunk egyutt a baratommal,,szuper kapcsolatban,, idezzem ot de volna egy dolog ami egy kicsit meggondolkoztatna.Amiota egyutt vagyunk soha nem mutatta ki feltekenyseget,megjegyzem nem is adtam soha okot neki de ha elofordult,hogy valaki megnezzen jobban vagy irjanak mas sracok akarva ismerkedest vagy kavezni hivni amit mindig elmondtam neki es persze soha nem mentem,soha nem reagalt ugy mind aki feltekeny lenne csak egy egy rovid,felszajjal megjegyzes es ennyi. Nem szeretnem ,hogy felre legyek ertve,nem azt akarom ,hogy betegesen feltekenykedjen,azt is tudom ,hogy azt mondta nagyon megbizik bennem de nem fura kicsit a dolog? Azt mondjak ,hogy aki szeret fel elvesziteni a szeretett szemelyt de o nem igazan viselkedik ugy ilyen esetben mind aki felne ,hogy elveszithet.Volt aki azt is mondta erre ,hogy akkor biztos nem is szeret...

F22 L20


2021. febr. 24. 17:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"nagyon megbizik bennem de nem fura kicsit a dolog" N-E-M! Ez a normális.


"Volt aki azt is mondta erre ,hogy akkor biztos nem is szeret..." Hülyékkkel nem kell foglalkozni.


Kívánom neked, hogy felnőj a párodhoz.

2021. febr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

#1 nagyon igaz


inkább nyugodjál le, ez a normális. a féltékenység nem egy egészséges dolog már önmagában. toxikus kapcsolatot szeretnél?

2021. febr. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem az a normális ha féltékenykedik a párod, miért ne szeretne azért mert megbízik benned? a szemét
2021. febr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj most oda a párodhoz és kérd hogy mondja ki:

-Szeretlek


Nem kell problémát látni oda ahol nincs.

2021. febr. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy nő a komfortos kapcsolatban: ez miért ilyen jó? -.-"
2021. febr. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
60%
Az a véleményem, hogy ritka idióta vagy... Megfelel?
2021. febr. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hat koszonom...de a valaszod alapjan te sem vagy kulomb !
2021. febr. 25. 21:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Megbízik benned, inkább örülj neki és ne jatszd el.
2021. febr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!