Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez? (Természetesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez? (Természetesen tisztában vagyok vele, hogy mit jelent, de érdekel, hogy Ti hogy értelmezitek...)

Figyelt kérdés

A párom a minap ezt mondta nekem : "Számomra minden Veled töltött idő, minőségi idő!

Az is, hogyha közös programot csinálunk, de az is, hogyha egy légtérben vagyunk, de mindketten teljesen mást csinálunk!"


2021. febr. 24. 23:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
Szeretne megdugni.
2021. febr. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt, hogy szeretné ha csinálnál neki szilvás buktát, mert azt szereti.
2021. febr. 24. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%

Már feltetted ezt a kérdést, akkor se volt semmi értelme.

Szerencsétlen pasid akármit mond neked, nem bírod felfogni, és a gyakorin rágódsz rajta... ez ilyen tini színvonal, vagy nem tudom.

2021. febr. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
ha tisztában vagy vele, miért kérdezed? főleg másodjára.
2021. febr. 24. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezen nem nagyon van mit többféleképpen értelmezni. Ha értesz magyarul, akkor elég egyértelmű.
2021. febr. 24. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy érti, hogy olyankor is élvezi a társaságodat, ha éppen nem egymással vagytok elfoglalva.
2021. febr. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

Azt hogy egy nyàlas kis pasika sablon dumàval.

Nincs önálló gondolata.

2021. febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
="Hagyjál már nyugodtan playstationözni!"
2021. febr. 25. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%

Esetleg a szövegkörnyezetet is leírod?


Ha panaszkodtál a minőségi idő hiányára, és erre válaszolta, akkor szerintem azt jelenti, hogy nem akar változtatni a jelenlegi felálláson.


Ha te gépezel sokat, akkor csak meg akart nyugtatni, hogy szeret.

2021. febr. 25. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
77%
Az együtt töltött időből az a minőségi idő, amikor a nő nem bssza le a párját azért, amit éppen csinál vagy nem csinál.
2021. febr. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!