Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Akit nem köszönt meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit nem köszönt meg egy férfi, az egyáltalán semmilyen szinten nem érdekli?

Figyelt kérdés

2021. márc. 8. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem, csak egy kommunista ünnepnek tartja a nőnapot és nem foglalkozik vele. Hasonlóan a Valentin-naphoz, bár az nem kommunista, hanem nyugati eredetű, de mindkettő akaratunk ellenére lett ránk tukmálva az utóbbi évtizedekben.
2021. márc. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem tök, totál túl van ez is tolva... Pl.: ha munkahelyen csak nők vannak körülöttem, akkor, ha nem köszöntöm meg őket, akkor nem is érdeklem őket?

Vagy, ha 26 nőismerősöm van, akkor mindet, egytől egyik, pláne felkeresve személyesen, fel kell köszöntenem? Ha nő a főnököm, akkor őt külön?

Mit gondolnak már a mai nők?

2021. márc. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
97%
Attól függ ki neked ez a férfi. Ha a párod, házastársad, akkor adhatna egy szál virágot jelképesen. Ha csak ismerős, akkor nem értem minek adna bármit. Attól esetleg még tetszetsz is neki.
2021. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
6%

Már semmi értelme a nőnapnak.

Miért kellene felköszönteni őket?

A legtöbb helyen a férfi ad a kasszába többet.

A házimunka 50-50 %.

Akkor?

2021. márc. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg az illetőt más napon sem érdekled. Tök mindegy, milyen nap van.
2021. márc. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és van egy csomó kamuünnep amit nem ünneplek, ilyen a nőnap is. Biztos felköszöntöd novemberben férfinapon, azért várod el cserébe, ugye?
2021. márc. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Ha te vagy D kosár, akkor azért nem köszöntött fel.
2021. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Ez melyik kérdés volt? Lemaradtam erről a Mrs. D-ről, de mindenki őt emlegeti.
2021. márc. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
D egy bolond csajé, aki már hónapok óta sóvárog egy faszi után. Minden nap kirak egy, vagy több kérdést az említett úrról, hogy hogyan szedhetné fel végre, de neki sajnos barátnője van. D a nevét onnan kapta, hogy volt egy kérdés, amiben leírta, miben jobb a jelenlegi barátnőtől, és többek közt az volt az egyik tulajdonság, hogy egy mérettel nagyobb a melle.
2021. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk sem szokás Valentin nap meg nőnap, ebből nem csinálok ügyet :-) Attól meg tudom hogy imád , mindig nagyon figyelmes, maximálisan kimutatja.
2021. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!