Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyire elfogadha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire elfogadható egy párkapcsolatban a nagy korkülönbség? És mennyire működhet 25N és 38F között? a Szüleim nagyon ellenzik de én nagyon szerelmes vagyok

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 10:48
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
66%
Szia! Én 23 vagyok,míg a párom 34. Most 27-én leszünk együtt 6 éve. Nagyon jól megvagyunk,mert én sokkal érettebb vagyok,mint a kortársaim. Szerintem nem a kor számít,hanem hogy milyen az összhang köztetek. Szerintem egy próbát megér. :)
2021. márc. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Az átlag nem működne,mert a legtöbb lány ennyi idősen még mindig a buliknak él,sok esetben gyereket is szültek és egy értelmes végzettségük sincs,csak tengődnek.Nekem két barátnőm jogászként dolgozik,de ég és föld a különbség köztük és úgy az átlag nők között.Nekik is pl pár évvel idősebb a párjuk,de jól megvannak.Egyiküknél már szóba került a gyerekvállalás,a pasi tiszteletben tartotta,hogy a barátnőm még nem akar,sőt ő azt mondta,az sem baj,ha tíz év múlva próbálkoznak csak.Ne haragudj,hogy a végzettségedből indultam ki,de a barátnőim részben pont a munkakörük miatt rendkívűl megbízhatóak és érett gondolkodásúak,úgyhogy Te is ez a kategória lehetsz.:)az már pedig félsiker,mert ha Te érettebb vagy,ő pedig fiatalos,akkor remekül kiegészíthetitek egymást.
2021. márc. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm Nektek!:)
2021. márc. 17. 23:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!