Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan csillapítsam magamban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csillapítsam magamban ezt az érzést, hogy ne égessen belül?

Figyelt kérdés
Sajnos a szerelmi életem nagyon szerencsétlenül alakult világ életemben. Akiért tűzbe mentem volna, annak sohasem kellettem. Egyéb esetekben sem sikerült soha egy lánnyal sem a dolog. Most itt vagyok, hamarosan 33 évesen,és nem volt még nő az életemben. Borzalmas érzés ez. Nagyon szeretnék valakihez tartozni, ha valaki az enyém lenne és szeretni, illetve szeretve lenni. Pokoli érzés a magány. Nagyon vágyom a kötődésre. Ezt az érzést súlyosbítja, hogy családom sincs. Se szüleim, se nagyszülő se rokon. Apám nem él, anyámmal elindegenedtünk egymástól,így ritkán találkozunk,és nem tudunk egymással már mit kezdeni,és a rokonaim is csak szóban azok. Tehát egyedül a nagy világban... Nem tudok, képtelen vagyok társat találni. Nem kellek a nőknek. Akármit teszek. Hogy tudom magamban ezt az érzést lecsillapítani? Ha már semmi mást nem tudok tenni,legalább azt szeretném elérni, hogy ne fájjon.
2021. márc. 21. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Menj el prostihoz
2021. márc. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

33 évesen legalább már nem szavalhatod azt amit most még igen...


"Harminckét éves lettem én -

meglepetés e költemény

csecse

becse..."


De Jézus mester 33 évig élt a legendárium szerint. Az is csak valami.

2021. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mindkét válasz azt sugallja, hogy ti még nagyobb trében vagytok, mint én....
2021. márc. 21. 20:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha az ember nagyon levan jőve az életről az a kisugárzásán is látszik ami elég nagy negatívum. Próbálj meg pozitívan gondolkodni és ne akard görcsösen. A nők menekülnek azoktól a pasiktól akik túl erőltetettnek tűnnek.
2021. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Igazából " Nem kellek a nőknek. Akármit teszek. " A mai világba ez már annyira normális. Ha nincs társaságod akkor elég nehéz . Vagy mint nekem szokták mondani " TINDER " az mindent megold .


Akit párnomnak szerettem volna mindig megvolt az a közös láng . Nagyon nem kellet eröltetni.


De amugy megha felemészt ez az egész menj el pszichológushoz beszéldki magadbol . De mivel te is férfi vagy és ha családot szeretnél még 40 évesen se leszel elkésve. Ugy hogy vedd lazára picit ezt az egészet. Probálj te is neten ismerkedni . Lehet hogy nem szimpatikus vagy nem lesz olyan csinos de gyakorlásnak tökéletes.

2021. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dwikee01 ***** válasza:
52%

Vannak egyáltalán barátaid? Mert egyedül antiszocként elég nehéz ha nem mersz leszólítani pár nőt ...


Főleg ha pocsék a komunikaciós kepessègeid

2021. márc. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Figyi, sok lúzer srácot ismertem már ami a csajozást illeti. volt két haverom is akik bénáztak, de minden komoly társkeresőn fent voltak. volt ilyen személyes ismerkedési lehetőség is. ilyenekre menj. meg fogod lelni a társadat :)
2021. márc. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!