Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mennyi későn érő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi későn érő típusú ember van, aki csak olyan 40-45 éves korára válik éretté a szerelemre ?

Figyelt kérdés

Úgy értem olyan 40-45 évesen forrik csak ki a személyisége és akkor tud majd csak párkapcsolatot kialakítani. Családi minták miatt is lehet, későn lesz belőle jellemileg felnőtt, a hozott mintákat ennyi idő, amíg levetkőzi.


Ismertek ilyen embert ?



2021. márc. 27. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Ilyen korban sztem már inkabb megkövesedett elvárások vannak csak
2021. márc. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy ilyen korára az ember megkomolyodik és érettebbé válik a szerelemre. Nem mindenkinek van ideális családmodellje, amire tudna építkezni, a romboló családi mintákat szerintem sok idő, amíg valaki le tudja vetkőzni magáról.


Ha ez sikerült, akkor ép lélekkel, kiegyensúlyozottan tud belépni egy párkapcsolatba. Aki pl anya picike fia szerepben van, vagy bántalmazó családból jön autoriter szülőkkel, nem biztos, hogy készen áll egyből a szerelemre, pláne az elköteleződésre.

2021. márc. 27. 18:01
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korban a legtöbben màr a javaikat féltik meg a kényelmüket
2021. márc. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
45 évesen én másodszor lettem szerelmes 🤷‍♂️ de mivel párkapcsolatban élek, így sajnos nem tudott kiteljesedni.
2021. márc. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem kevés ilyen ember van.

Lehet, hogy ép lélekkel lép be egy kapcsolatba (ez előny), de párkapcsolati szempontból nagyon tapasztalatlan lesz (ez pedig a hátrány)

És a családalapításra egyáltalán nem ez az ideális kor sajnos, persze nem lehetetlen azért.

2021. márc. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Én negyvenen túl vagyok, és nem most értem meg rá, de valóban most jött életemben az, aki mindenkit elhalványított maga körül. Nem voltam sosem szerelmes típus de volt pár nagy szerelmem. És most is úgy látom, hogy ők azok voltak, de aki most lépett be hozzám, egy másik világ.

Sajnos ennyiben lehet meg is áll, de szerintem nem így éreztem volna tíz éve. Igen, amim van féltem, viszont ezzel egyidejűleg pont ő lett volna az aki felé tudtam volna nyitni, mert a személyiségem higgadtabb lett ennyi idősen

Egy igazán másik dimenzió

2021. márc. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5: Szerintem akik ilyen idősen találkoznak egymással, pláne 45-50 évesen, ők már nem nagyon számolnak gyerekkel, inkább a szerelmen van a fókusz.
2021. márc. 27. 19:02
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

7- Ezt jól látod, bár én ismertem olyat, aki negyven felett szült.

De pont ezért lehet hogy jobb lesz egy kapcsolat, mert nem rongyolódsz le egy csecsemővel

2021. márc. 27. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
86%

Nem az életkor, hanem a megfelelő anyagiak hiánya rombol a nőkön.

Ha van miből, akkor lehet segítséget vásárolni, szűrésekre és kezelésekre járni, jól enni, kényelemben és nyugalomban családanyának és nőnek lenni.

2021. márc. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
94%
Aki 45-50 éves korában gondolja úgy,hogy megérett a családalapításra,előtte nem is vokt tartós kapcsolata,minimális esély van rá,hogy normál párkapcsolatra képes lesz. Addig a szüleivel élt? És amikor elveszíti a szülőket,vagy már nem stabil támaszok számára,esetleg szabadulni tud az otthoni zárt családi körből nehezen tud alkalmazkodni egy más szerephez/helyzethez.
2021. márc. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!