Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell olyan tragikusan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell olyan tragikusan felfogni, ha valaki későn érő és emiatt tapasztalatlan? Miért kell a tapasztalatokon lovagolni nem a jelen számít?

Figyelt kérdés
Mindig abból indulnak ki, hogy aki tapasztalatlan le van maradva, nem fog jól szexelni, de arra nem gondolnak egyesek, hogy mi van akkor, ha volt lehetősége, de nem akart élni vele, mert komolyabb kapcsolatot akart, és nem agybaja van. Eleve a negatív sztereotípiákból kiindulni szánalmas, egyes pasik, csajok is tudnak szarok lenni hiába van mögöttük jó pár kapcsolat.
2015. febr. 7. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Aki a tapasztalaton lovagol, annak nem hiányoznak az érzelmek.
2015. febr. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nyugtasson meg, hogy aki tapasztaltat akar, annak a saját élvezete számít, tehát önző. Ez remek szűrő.
2015. febr. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Olyan mint az álláskeresés, ha nincs tapasztalatod nem vesznek fel sehova, de így hogyan szerezz tapasztalatot? Ördögi kör.
2015. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert egy bizonyos kor után inkább azt juttatja az emberek eszébe, hogy biztos nem stimmel valami az illetővel, amiért nem kellett senkinek.
2015. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 PearlDiver ***** válasza:

Ha az illető tényleg azért várt sokáig, mert komoly kapcsolatot akart, akkor pont hogy baromira nem kéne hogy érdekeljék azok, akik a tapasztalatlanokat lenézik.

Én is ilyen vagyok, és engem sem érdekelnek.

2015. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem akartam szexelni 18 éves koromig. Akik jelentkeztek volna, azok nem tetszettek fizikailag, akik tetszettek volna, észre se vettek (igen, válogatós vagyok, ez volt velem a hatalmas probléma).

18 voltam, mikor egy olyat találtam, akire azt mondtam, hogy na ő jöhet. 4 hónapig szexkapcsolatban voltunk.

Utána több fiút is kipróbáltam, komolyabb kapcsolatom csak 22 évesen lett (addig éretlennek éreztem magam komoly kapcsolathoz és nem elég kitartónak. Meg szerelmes se lettem egyik fiúba se akikkel lefeküdtem, csak a mostani páromba).

Egyszerűen nem mindenki érett rá 14,15,16 évesen. Van aki később és ezt el kellene fogadni de ha nem is, köze akkor sincs hozzá senkinek.

Nem érzem kevesebbnek magam ettől és ugyanúgy kipróbáltam később, kiéltem magam, mint aki 15-6 évesen kezdte.

2015. jún. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!