Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kedves férfiak! Ti az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Ti az alábbi helyzetben, hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés

Szóval van egy nő, akivel látásból ismeritek egymást de még sosem beszélgettetek. Aztán egy szituban úgy alakul, hogy kettesben maradtok valahol, ahol valamiért megszólítod és elkezdtek beszélgetni.

Látod, hogy a nő kicsit furcsán, távolságtartóan viselkedik ezért rákérdezel minden rendben van e. Mire ő elmondja, hogy szerelmi bánata van, mert volt valaki aki évek óta tetszik neki, de az a valaki semmibe vette és teljesen tönkrement ebbe. Erre te azt mondod neki (akár komolyan, akár csak udvariasságból), hogy " az a férfi, aki egy ilyen nőt elszalaszt, egy barom" Mire a nő rádnéz, halványan elmosolyodik és azt mondja: "Éppen most barmoztad le magad."


Tudom kicsit "elcsépelt" sztori, de valahol olvastam, hallottam hasonlót és kíváncsi lennék kinek mi lenne ebben a szituban a reakciója, illetve mitől függene,hogy hogyan reagáltok?



2021. márc. 28. 20:24
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
A gondolatolvasáshoz nem értek! De egy ilyen beszélgetés felhomályosítana és randira hívnám a nőt!
2021. márc. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon nagyon nagyon furcsán néznék rá. Az első gondolatom az lenne, hogy egy dráma királynővel van dolgom. Ugyanis az akivel életemben nem beszéltem két szót sem csak látásból ismerem, ne mondja már, hogy "teljesen tönkrement ebbe" és tegyen meg engem felelőssé a nyomoráért.

Kizárt, hogy ez így működne bárkinél. Ha pedig nem áll meg, akkor ok nélkül szórakozásból mondja, hogy lebarmoztam magam. Ez nyílt sértés. Szerintem elküldeném a picsába.

2021. márc. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

1. Honnan a búbánatos istenfszából kéne tudnia bármelyik férfinak h mi van egy nő fejében?

2. Lebsznám a nyomorultat h ha arra képtelen h 2 szóval jelezze h akar vmit, igy járt, felőlem fel is fordulhat a nyomorában.

3. Roppant undoritó amikor a férfire akasztja a felelősséget a nő, mert nem tud gondolatot olvasni, tönkrement érzelmileg (ez is mi) és el is szalasztotta.

4. Jelen esetben a nőé a veszteség, ha ennyire nyomorult, igy járt.

5. Örülnék h a továbbiakban megkimél a hülyeségétől.


De felbszaszott ez :D fszom

2021. márc. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocs az offért (nő vagyok!!) de ez még nekem is gáz.

Cringe overload.

2021. márc. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
beleszarnék a nyomtatóba
2021. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég beteg egy nő lehet, ha tönkremegy egy plátói szerelemben, olyannal akivel egy szót se váltott még.


Bár elütném valami poénnal.


"Éppen most barmoztad le magad."


Oké és esetleg van valami kifogásod ellene?

2021. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
tipik faces hülyeség, ezerszer láttam már.. van akik zsigerből minden fost megosztanak 1 percenként !
2021. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy feldobtam a napját, amiért kiderült, hogy nem kell egy gondolatolvasásra képtelen barommal együttlennie. :) Igy mindkettőnknek jobb.
2021. márc. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát először is kicsatolnám az övem.
2021. márc. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a csaj túl sok szappanoperát néz, és azt hiszi hogy az élet is olyan. Nem normális.
2021. márc. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!