Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne gondoljak rá? Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne gondoljak rá? Mivel foglaljam le magam?

Figyelt kérdés

Semmi nem volt, de mégis azt hittem, hogy lehet. Én már sok jelet küldtem, de nem érdeklem úgy. Találkozni fogunk még. Elkerülhetetlen.

De addig is mit tegyek, hogy ne érdekeljen mi van vele? Ne nézzem egész nap a telefont, hátha ír? Így a vírus idején még nehezebb, be vagyunk szinte zárva, van időm agyalni.

Sportolok, dolgozom, filmezek, de a telefont szinte 10 percenként nézem, hogy fent van-e.

Nem vagyok sértődött, hogy töröljem, nincs is rá okom. Csak felejteni akarok.


2021. márc. 29. 14:35
 1/10 A kérdező kommentje:
29N, 26F
2021. márc. 29. 14:35
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kövesd ki mindenhonnan, és akkor nem fogod nézni, hogy rakott-e ki valamit. Egy idő után elfelejted.
2021. márc. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Chatelj 10 masik pasival. Garantalt hogy lesz kozte 1 aki majd jobban fog erdekelni mint az adott.
2021. márc. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan ezt élem át harmadik éve, az idő ami enyhít, de nagyon nagyon lassan.

Kitartás!

2021. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Chatelj, telefonálj bárkivel, engem az kötött le.
2021. márc. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

"Én már sok jelet küldtem,..."


Nem mindenki veszi a lapot, ha jeleket küldenek nekik. Például én sem.

Miért nem próbálod meg finoman a tudtára adni, hogy tetszik neked?

Ráírsz valamilyen ürüggyel, vagy valami.

Miért kell egyből temetni a dolgot. Lehet, hogy benne is ugyanaz játszódik le, mint benned. Kölcsönösen azt gondolhatjátok egymásról, hogy nem tetszetek a másiknak.

2021. márc. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Írtam már többször is, de ő nem igazán érdeklődik, maximum személyesen kérdezget. Tudja, hogy tetszik.
2021. márc. 29. 15:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Akokr az lesz a legjobb, ha elengeded.
2021. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Persze, tudom. Mindig megfogadtam, hogy többet nem írok rá, de mindig találtam valami ürügyet. Jó, nem tapadtam, mondjuk olyan kéthetente valamit, de ő soha. Úgyhogy mostmár én érzem kínosnak. Ezért is kell valami jó elfoglaltság.
2021. márc. 29. 15:42
 10/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ebben vagyok 2 éve, aterzem a helyzeted kitartást kívánok neked, őszintén.
2021. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!