Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmi bánat gyötör . Mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kohdf hirte kérdése:

Szerelmi bánat gyötör . Mivel foglaljam el magam hogy ne gondoljak az érzéseimre?

Figyelt kérdés

#szerelem #érzés #bánat #szerelmi bànat
2014. ápr. 5. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Fusss Forest, FUUSSSSS !!!!
2014. ápr. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Neked kell megtalálnod, hogy mi az, ami tényleg leköt, kikapcsol. Nem mindenkinél működik ugyanaz.

Nekem az vált be, hogy elkezdtem odafigyelni az életmódomra. Megváltoztattam sok dolgot, sokkal egészségesebben kezdtem el élni. Ezt nem lehet csak úgy, hirtelen sitty-sutty megcsinálni, ez egy folyamat. Sokat kellett tanulnom, informálódnom, mind az étkezés, mind a mozgás terén. Ez egy folyamatos tanulás, ráadásul számomra tényleg érdekes volt. A sportolás során pedig a felgyülemlett feszültségtől megszabadultam, a fölösleges energiát levezettem, és boldogabb voltam utána. Az agyam kikapcsolt közben, utána mintha új ember lennék.

Ráadásul az egészségemnek és az alakomnak is jót tesz.


Egy próbát talán megér. :)

2014. ápr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem ilyenkor a gépezés köt le vagy valami logikai játék mert akkor nem az érzéseimre gondolok hanem arra, hogy mi lesz a megoldás.
2014. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!