Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a egy lány nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a egy lány nem akar velem találkozni?

Figyelt kérdés
Van egy lány 17 éves én 25. 3 hónapig beszéltünk minden nap órákon át,kijelentettük,hogy nem lesz szerelem, de én érezni kezdtem valamit (szerelmet) iránta. Mikor kezdett rájönni erre nem akart tovább beszélni, mondtam neki hogy akkor tiltson le, meg is tette. Majd 2 napra rá rám írt,h nagyon rossz,hogy nem beszélünk és kérdezte,h mit akarok,hogy legyen. Én mondtam neki hogy tudod mit akarok találkozni, erre azt mondta hogy rendben beszéljük meg akkor és legyen úgy. Egy hónapra rá beszéltük meg a találkozót. Viszont mikor eljött az idő azt mondta hogy fél és nem mer (nem tudom miért fél) mondta,h nem tud és nem is akar szerelmes lenni. 4 napig ezen ment a vita,hogy akkor miért kellett neki rám írnia hogy hiányzok neki,ha nem mer talizni. Majd írtam neki megint hogy nem bírom hogy ne keressem mert nagyon érdekel,és inkább tiltson le, hogy ne zaklassam tovább, de nem tiltott le. Viszont hiányzik nagyon,annyira hogy csak ő jár a fejemben,nem tudok a melóban sem koncentrálni. Mit irjak neki, hogy megbocsásson és találkozzon velem. Kérlek segítsetek, mit írjak neki ?

#lány #találkozás #17 éves #Szerelem, szeretem #Mit tegyek, csináljak ? #Ír válaszol
2021. márc. 30. 20:05
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
"Egy hónapra rá beszéltük meg a találkozót. " Mi????:D
2021. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
89%
Mit kéne megbocsátania? Te nem tettél semmi rosszat. Ő egy éretlen gyerek még, hagyjad és keress korban hozzád illő nőt.
2021. márc. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
75%
Ilyenek a tini lányok , minden nap vagy héten más tetszik nekik.
2021. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
94%

Ha ennyi idő után nem mer talizni veled, hagyd a francba. Csak magadat kinzod vele.

Majd csak barátkozni akar veled, nemtudja, hogy akar-e kapcsolatot, még nem áll kész, több idő kell neki, aztán megjelenik egy másik srác, akivel 3 nap után összejön.

2021. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
98%
Ő csak beszélgetni akar veled, nem találkozni és főleg nem kapcsolatot. Fejre is állhatsz, de ebből nem lesz semmi.
2021. márc. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd egy kicsit pihenni a dolgot, bár ha hónapok alatt sem jutott el odáig a lány, hogy ebből legyen valami, akkor jó eséllyel ennyi volt. Igazából azt kellett volna tisztáznotok, hogy ő mitől tart, de erős a gyanúm, hogy nem válaszolt volna. Talán érdemesebb lenne keresned egy olyan lányt, aki "felnőttebb", és képes úgy is cselekedni.
2021. márc. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
De ugyan olyan mint én, ennyire nem voltam egy hullám hosszon senkivel,és az hülyeség,hogy az ellentétek vonzák egymást
2021. márc. 30. 20:17
 8/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem hülyeség, én és a barátom is tök ellentétesek vagyunk, de ez nem tartozik ide. Ha nem akar találkozni veled, akkor úgysem fog, és ha nyomulsz, akkor csak az ellenszenvét vívod ki. Szóval jobb, ha hagyod
2021. márc. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
97%
Vagy ennyire éretlen a lány, vagy ennyire nem tudja ő maga sem, hogy mit is akar, mert butácska. Már ott eléggé neccesnek tűnik nekem a dolog, hogy 3 hónapig csak beszélgettetek, neked is hamarabb kellett volna lépned. Másrészt ez a "letiltom, utána meg írogatok" eléggé gyerekes dolog volt a lány részéről, instabil jellemre utal. Máskor legyél határozottabb és egyértelműbb, ennek a lánynak meg ezek után nem adnék túl sok esélyt. Hidd el, ha találkozni akart volna veled, akkor nem itt pöcsölnél még most is, illetve legalább elmondta volna neked, hogy mitől fél. Így ez max. csak játszmázásnak jó, semmi többnek.
2021. márc. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 A kérdező kommentje:
Feltékenykedtem hogy egy olyannal alobb találkozott akivel később kezdett el beszélni mint velem, mi távol élünk egymástól, az volt a válasza ő 15 percre lakik az a srác akivel talizott és mondta azt is hogy csak barátok, nem úgy tekint rá mint rám
2021. márc. 30. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!