Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit tennétek, ha találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit tennétek, ha találkoznátok az ideális nővel, de kiderülne, hogy nem volt kapcsolata/ nem volt még senkivel?

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 13:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
19%
Uuuuu :D életem szerelme lenne
2017. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Heart of Darkness ***** válasza:
93%
Semmit. Ismerkednék vele ugyanúgy tovább mint előtte.
2017. nov. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%

Most épp ebben a helyzetben vagyok. Izgalmas a drága, sok dolgot ki akar próbálni, én meg tanítani fogom rendesen. :-)


Amúgy jó fej csaj, élvezem a társaságát, majd ma este beszélek vele.

2017. nov. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

és ezzel mi a gond? az IDEÁLIS az ideális :)

mondjuk remélem nem olyan lesz, mint az exszem, szóval ha tényleg az ideális, akkor nincs ezzel gond, sőt :)

2017. nov. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%
Hanyagolnám, mert ha eddig se nézett ki senki elég jól ahhoz, hogy szóba álljon vele a nő, akkor velem meg főleg nem fog.
2017. nov. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
5-ös! Ez nem csak a külsőn múlik
2017. nov. 5. 13:26
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekep plusz öröm lenne, hogy azonos "szintről" indulunk. Konkrétan nagyon pozitív meglepetés lenne. De ennek kicsi az esélye az én koromban.
2017. nov. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
#6 De igen, csak a külsőn múlik.
2017. nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

voltam már így.


5 éves kapcsolat lett belőle

2017. nov. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor beigazolódna végre, hogy igaz néha a mondás, hogy "megtalálja zsák a foltját". Bár a mai világban ez fullritka.
2017. nov. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!