Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha beleszerettél másba, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha beleszerettél másba, de nincs lehetőséged megbontani a kapcsolatodat, hogyan folytatod otthon?

Figyelt kérdés

Megcsalással, vagy anélkül

Elmondod a párodnak, vagy mivel épp nincs lehetőség szakítani / válni, így megpróbálod fenntartani a látszatot?


2021. ápr. 1. 16:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
Belenézek, és mondom, mert így van. Nincs köztünk gond, csak változatosságra vágyom.
2021. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

11. Hát erre én most nem tudok szavakat sem...

Remélem tisztában vagy azzal, hogy azt nem szereted akinek hazudsz és aki előtt titkolod hogy mellett mással is ágyba bújsz?

Ha nyitott kapcsolatban vagytok és tudja, visszaszívom

2021. ápr. 1. 18:21
 13/30 anonim ***** válasza:
0%
Majd 20 év házasság után találsz szavakat.
2021. ápr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Rendben, De akkor mondd el, miért nem mondod meg a feleségednek?
2021. ápr. 1. 18:30
 15/30 anonim ***** válasza:
Férfiak jobban tudnak színlelni , nők kevésbé mindig rajta kapom a nőket hazugság vagy csak egy kis ferdítés közben.
2021. ápr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
15. Ebben lehet valami .Engem is beetettek egyszer, és utólag jöttem rá, hogy ez a férfi hogy tud hazudni. Előtte-utána nem néztem még így félre senkit
2021. ápr. 1. 18:38
 17/30 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nő:)
2021. ápr. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Attól is függ, mióta tart a szerelem, mennyire kölcsönös, vannak-e tervek, azaz lennének-e közösek ha egyedülállóak lennénk, milyen a helyzet otthon, a párommal milyen a kapcsolatom, szeretem és véletlen irányíthatatlan érzés eredménye a szerelem, vagy már nem szeretem a páromat és nem is akarom megmenteni a kapcsolatomat...rengeteg tényezőtől függ.
2021. ápr. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Eljen a szerelem!!! Meg kell elni. Es igen, eloszor titokban, hogy el tudd donteni, valoban felrugnal-e mindent vagy nem.
2021. ápr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nem kell dönteni (sem).
2021. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!