Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy szerelmes férfi visszamegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szerelmes férfi visszamegy az általa elutasított nőhöz?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 09:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
35%

A szerelmes férfi azzal a nővel van általában, akivel szerelmes. Tehát, ha szerelmes lenne az elutasított nőbe, akkor nem lenne elutasítva az a nő.

A tettek számítanak, nem a szavak.

2021. ápr. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért kevernek össze D kosárral, mert nem írod le a sztorit. Szóval feltételezem szeretői kapcsolat.

Hát elég összetett a kérdés.

Ha téged szeretett és mégis maradt, lehet nem opció a válás, viszont mégis el tud engedni, szóval ennyit erről.

Voltam én is ilyen kapcsolatban, és úgy éreztem, több, mint szex, de el tudott engedni. Tudom, hogy otthon megy az oscar díjas alakítás, de ha neki ez kell. Hát meg is érdemlik egymást.


Szóval ne rágódj olyanon, aki max. messziről szeret.

2021. ápr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Masba szerelmes? Vagy a szerelmet elutasitja? Vagy mi van? Netan nem szerelmes?
2021. ápr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ha kénytelen elutasítani!


Összejöttem a volt élettársammal, mert nem hittem hogy komolyan erdeklem a nőt akit szeretek. Egy hónap sem telt el és közölte velem a szerelmem hogy hasonlóan érez. Nem tudtam megtenni a most jelenlegi barátnőmmel hogy azt mondom neki hogy mégsem akarok vele lenni és költözzön el és hogy nem szeretem őt. Így elküldtem azt akit szeretek és letagadtam amit érzek. Többet nem fűznék hozzá. ://

2021. ápr. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
23.22. Hát így jártál, mert nem nyitottad ki a szád, és nem nyíltál meg a nő elött, akibe szerelmes voltál. Tanulság az eseted mások számára!
2021. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
36%
Nem utasítja vissza, ha szerelmes, így nem is fog soha visszamenni.
2021. ápr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Hasonló szitu az enyém is 14.

A válaszom :Igen!

2021. máj. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!