Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy sracba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy sracba, de o elutasitott, elegge faj es allandoan gyomoridegem van azota. Mikor mulik el? Megorulok tole

Figyelt kérdés

Aludni, enni se tudok rendesen es ez az allando gyomorideg kikeszit.

Sajnos eleg sokat latom es kontaktban vagyunk munka miatt..


2018. dec. 23. 09:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%

Mindjárt jön a sok erénycsősz, és közli, hogy munkahelyen nem ismerkedünk, stb.

A probléma benned van. Egy elutasítás nem kellene, hogy gyomorgörcsöt okozzon. Lehet ilyenkor szomorú vagy csalódott az ember, de tudatosítani kell, hogy a visszautasítás nem azt jelenti, hogy te kevesebb lennél, egyszerűen nem tetszhetsz mindenkinek.

2018. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Engem is nemrég utasított el egy csaj, ráadásul undorító módon tette. Próbáld meg elfogadni és továbblépni!

Milyen gyakran találkoztok?

2018. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szerencsere csak hetente, de napi kontakt megvan mert az osztalyok kapcsolatban vannak egymassal.
2018. dec. 23. 10:11
 4/11 anonim ***** válasza:
27%

BREAKING NEWS!


Elutasítottak egy nőt!


Tudod, hogy férfiak ezrei élnek túl ilyesmit napi szinten?

2018. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Es ettol jobban kene ereznem magam?
2018. dec. 23. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem kellene jobban érezni magad


Csak meg kellene fogadni, amit ilyen helyzetben a nők tanácsolnak a férfiaknak.


Lépj tovább!

Ne rinyálj!

A másiknak jogában áll eldönteni, hogy akar e tőled valamit, ha nem jössz be neki, akkor nem kényszeríthető, hogy lefeküdjön veled.

2018. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ugy latom teged eleg sokan utasitottak mar vissza, azert vagy ennyire sos.
2018. dec. 23. 10:47
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Annyira empatikus személyiség vagyok, hogy rögtön kedvem támadt segíteni neked. Ja, nem
2018. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Rendben?
2018. dec. 23. 10:55
 10/11 anonim ***** válasza:

Ah. Elírtam ... Így nem tudtam frappánsan bunkó lenni. Azt akartam írni, hogy vagy.


Amíg neked van bajod, amit amúgy én megértem, komolyan, addig segítségre van szükséged. Ha másnap van baja, akkor meg már mit vagy ilyen sós, miért nem segítesz az én nyomoromon. Ez mi?


Az ünnepre való tekintettel segítek. De csak ha írsz. Velem is hasonló dolog történt, csak kicsit komolyabb volt. Privátba elmondom én hogy mentem keresztül az ilyenen.

2018. dec. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!