Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik, hogy egy srác 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy srác 2 randi után belém szeretett?

Figyelt kérdés
Nekem volt egy hosszabb, 4 éves kapcsolatom, amiben habár volt romantika, de nem vittük túlzásba, sem az exem, sem én. Most neten megismerkedtem egy sráccal, és egyszerűen rengeteget ír és nagyon-nagyon aranyos dolgokat, komolyan megolvasztja a szívem, hihetetlenül aranyos. :D Mintha szerelmes lenne belém vagy nem tudom, de picit elkezdtem aggódni, hogy lehet csak így csajozik és nem őszinte velem?

2021. ápr. 8. 22:23
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Hát van aki hamar szerelmesnek érzi magát, valszeg őszinte is csak éppen nem ismer, hanem csak odaképzeli a neki tetsző belső tulajdonságokat beléd. Külsőleg tetszel neki, a viselkedésed alapján is megfelelsz neki egyenlőre, szóval a többit meg fejben kipótolja. Sajna ez azért veszélyes, mert most eláraszt a szerelmével,mert nagy a rózsaszín köd, de nyilván, ahogy megismer lehull a lepel az ideálról. De nyilván lehet ebből még jó kapcsolat, ha te is vevő vagy erre így (én pl. nem tudnék olyannal randizni, aki túl szerelmes lesz túl hamar, mert engem zavar, ha nem ismer rendesen és úgy adja elő a hős szerelmest, de nyilván embere válogatja).
2021. ápr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudhatjuk, lehet, hogy szimpla fellángolás, az viszont biztos, hogy a te önbizalmad alacsony, ha nem hiszed el, hogy érdekelheted őt.

Ha akkora csajozós sumák lenne, akkor ennél egész biztosan ügyesebben csinálná, ezt nekem elhiheted;)

2021. ápr. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Miért kell mindent megkérdőjelezni?

Érdekled őt, ezt biztos. Nem mindegy, hogy szerelmes-e már vagy csak 2 hónap múlva lesz az? Ez nem változtat azon, hogy kedves, figyelmes veled.

2021. ápr. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Elképzelhető, de nem árt óvatosnak lenni! Ha nagyon gyors léptekkel akar valaki haladni egy kapcsolatban, az lehet intő jel is! (sok bántalmazó férfi az elején nagyon nyomul, és sürget dolgokat pl: összeköltözést, házasságot, gyereket stb)
2021. ápr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen ő egy kedves srác?
2021. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha már találkoztatok személyesen és volt érdeklődés, jól sikerült a randi, akkor lehet, hogy hamar beléd esett.

De ha csak neten írogattok, az semmi. Két vadidegen vagytok, hogyan ismernétek meg egymást ennyiből? Szerintem személyes találkozó + sok együtt töltött idő nélkül ez csak egy fantázia. Vagy nagyon naiv, érzékeny lélek a srác, vagy csajozós szöveg lesz ez naiv lányoknak. Neten bárki lehet a profil mögött, naivitás "beleszeretni" abba, akivel még nem is találkoztál, honnan ismerhetnéd? Anélkül meg hogy lehet az ember szerelmes?

Szóval ez nekem fura.


Találkozzatok minél előbb, addig meg nem kell nagyon beleélnetek magatokat. Ha élőben is minden szép, akkor komolyan lehet venni, de szerintem addig nem érdemes.

2021. ápr. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
online senkibe nem lehet beleszeretni, eleve a gesztusok amiket nem látunk valójában, szimplán csak fejben elképzel rólad egy képet ami nem is te vagy.
2021. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Volt 2 randink, mindkettő 4-5 órás volt eddig, jól sikerültek :)
2021. ápr. 9. 11:22
 9/10 A kérdező kommentje:
Ja és a tali(k) után kezdett így írni, ilyen aranyos stílusban
2021. ápr. 9. 11:22
 10/10 anonim ***** válasza:

Jaj, hát írhattad volna az elején, hogy már volt pár randi. Így teljesen elképzelhető, hogy beléd esett :)

Van ilyen, bár ez még egy kezdeti fellángolás szerintem, de ebből alakul a szerelem. Érezzétek jól magatokat, te pedig ne kombinálj mindent túl. Hallgass a megérzéseidre. Ha normálisnak tűnik a srác (nem irracionálisan ragaszkodó, zavaró, érzelmileg nem labilis stb), és bejön neked is, akkor minden rendben. Sok boldogságot!

2021. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!