Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok van/volt olyan párotok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok van/volt olyan párotok, akit nem találtatok annyira vonzónak, de melletettek vonzóbb lett?

Figyelt kérdés
A kapcsolatotokban lefogyott, izmosodott, szebb frizurája lett, jobban öltözködik. Volt már ilyen eset?
2021. ápr. 11. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Igen 😊


Eleinte kis vèzna gyerek volt:)) Mai fejjel mikor nèzzük a kèpeket mèg a nevetès is elkap,hogy milyenek voltunk ezelőtt 7 èvvel.

Nem èrdekelt mert annyira szerelmesek voltunk😊

Aztán idővel alakult, mondtam próbáljon ki valami frizurát egy fodrásznál(addig magának vágta gèppel) illetve szakállat is hagyott amitől aztán teljesen megváltozott, férfias lett +felszedett pár kilót. Nagyon előnyös neki így és mèg vonzóbb lett, örülök ennek a változásnak 😁

2021. ápr. 11. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Exem mellettem kezdett allandoan gyurni meg jo cuccokban járni, igazi vagany pasit faragni magàbol, csak epp pont nem miattam hanem más nők miatt..
2021. ápr. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az elején is nagyon vonzó volt, de mellettem változott az életmódja, többet mozog és egészségesebben eszik, ez még is látszik rajta.
2021. ápr. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem az a problémám, hogy nem tartanak azok a lányok vonzónak akiket én vonzónak tartok. Próbáltam olyan lányokkal ismerkedni, akik nem vonzottak annyira, sohasem jött össze második randi, mert nem akartam folytatni. Nem rég elkezdtem jobban táplálkozni, itthon edzeni, hogy vonzóbb legyek, előfizettem egy itthoni edzés programra, hát remélem sikerülni fog.

Könnyű azt mondani, hogy keress a saját kategóriádban, de ha nem tartom vonzónak azt a kategóriát akkor mit tudnék tenni? Sajnos nem születtem a legjobb genetikával, könnyen hízok, viszont nagyon könnyen tudok alkalmazkodni a másikhoz, ha egészségesen táplálkozik és mozog rendesen akkor én is tudnám vele együtt csinálni.

2021. ápr. 11. 18:07
 5/6 anonim ***** válasza:

Magadtól csináld. Ha vele tudnád, akkor tedd meg egyedül, magáért is. Ne mástól várd a csodát.

Légy kitartó, jó edzést!

2021. ápr. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress tovább, érthető, hogy nem akarsz kapcsolatot olyan nővel, akihez nem vonzódsz. Ugyanakkor a vonzalom nem biztos, hogy egy randi alatt kialakul, hiszen első barátnőd, jobban izgulsz, lehet arra koncentrálsz, hogy nem tökéletes és csak a hibákat keresed. Nekem több mint 20 randi után lett barátnőm, ami évek alatt jött csak össze, előtte én is elkezdtem edzeni és a kitartásomnak meglett a gyümölcse. Az életedben Te vagy minden megoldás kulcsa!
2021. máj. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!