Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyha két fél vonzódik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha két fél vonzódik egymás iránt és még évekkel később is, mikor ismét felvették egymással a kapcsolatot, továbbra is megvan a kölcsönös vonzalom úgy, hogy egyéb okok miatt megszakították a kapcsolatot egymással, akkor ez mi? Vágy, vagy szerelem?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 11. 14:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy régen megszakították a kapcsolatot, de ismét tartják a kapcsolatot egymással és egyértelműen érezhető a kölcsönös vonzalom. Évekkel később is lehet ez, hogy ugyan úgy vonzódik a másik iránt valaki? Akkor itt már évek múltán is fennáll, így többről lehet szó, mint fellángolás?
2021. ápr. 11. 14:34
 2/12 A kérdező kommentje:
Tehát évek elteltével sem múlt el az érzés
2021. ápr. 11. 14:37
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha régen nem történt köztetek semmi, akkor persze, hogy ez van. Nekem is volt így anno két sráccal is, hogy bár évek teltek el a korábbi beszélgetésünk óta, de mivel nem volt még egy csók sem, ugyanúgy előjött bennem a vágy, hogy hmm, vajon milyen lenne?
2021. ápr. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, h szerelem-e vagy vágy? Nem múlt el, ez már azért jelez vmit. Ebből bármi lehet. :)
2021. ápr. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Volt közöttünk szex.
2021. ápr. 11. 14:44
 6/12 A kérdező kommentje:
Régen azt mondta hogy fellángolás van közöttünk, hogy nem szerelem. De, hogy ha évek múltán is érezhető kettőnk között a vonzalom, akkor ez már túl mutat a fellángoláson, nem? Mivel a fellángolás szex után elmúlik vagy utána és nem tart ki évekig. Akkor mivel egyikünknél sem múlt el, akkor már többről szólhat. Arra vagyok kíváncsi, hogy akkor ez most mi? Szerelem volt akkor és még most is az van?
2021. ápr. 11. 14:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék. Én már akkor is tudtam mit érzek, szerelmes voltam és nem múlt el. Viszont őt nem tudom hogy érzett irántam. Viszont az hogy fellángolást mondott erre, így hogy még mindig egymásban benne van az érzelem, már akkor be is bizonyította az idő, hogy nem fellángolás. Elméletileg
2021. ápr. 11. 14:56
 8/12 A kérdező kommentje:
Mármint annak idején mondta hogy ez fellángolás
2021. ápr. 11. 14:57
 9/12 anonim ***** válasza:
78%
Jó segged van? Még mindig jó? A férfiak nem szoktak mellébeszélni. Ha fellangolast mondott, akkor ez úgy is van. Csak még mindig jó a segged, szal... khm, meg hát. 😀😊
2021. ápr. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ha nem történt volna köztetek semmi fizikai, azt mondom, hogy átalakulhatna az ő részéről is érzelemmé. De így, hogy szex is volt, és még annak ellenére is csak fellángolásnak titulálta a kapcsolatotokat... Sajnálom, de szerintem csak épp nincs most más nő a tarsolyában, azért húzott téged elő.
2021. ápr. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!