Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen szülinapi ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szülinapi ajándékot vennétek párotoknak?

Figyelt kérdés
Először is az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e ajánlani ajándékot barátnőmnek, és igen tudom én ismerem, én tudom mit szeret. De én valami maradandó cuki dolgot szeretnék adni neki. Bármi ilyen romantikus dolgot. Amire vágyik azt tudom, és azt veszem meg ha végképp nem lesz ötletem, de az egy tárgy csak nem egy maradandó dolog sajnos. Én leginkább valami romantikus ajándékra gondoltam amire ha ránéz én/mi jutunk eszébe. Köszi előre is nagyon!

2021. ápr. 12. 21:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy plüss macit
2021. ápr. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Készíts neki pop out boxot, az kézzel készül, és annyira lesz személyes amennyire te azzá teszed.

Vékonyabb karton, olló, ragasztó és sok kép kell, meg egy kis kézügyesség, hogy kockára vagy a kívánt formára hajtogasd a dobozt.

2021. ápr. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!