Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hölgyek, szerintetek Elliot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, szerintetek Elliot Rodger milyen srác volt?

Figyelt kérdés
Most eltekintve attól amit tett, külsőleg bejött volna nektek ha jön veletek szemben az utcán?

2021. ápr. 17. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

Nem szörnyszülött de nem az esetem. Átlagos. De nem tetszik az arca, pedig a fehér és ázsiai keveredésből gyakran születnek kivételes szépségű emberek, neki nem volt szerencséje.

Nagyon kölykös volt pedig 20 felett volt, ha jól tudom. Alacsonynak is látom. Nem venném észre az utcán.

2021. ápr. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem kulsore teljesen atlagos srac volt, nala csunyabbak is boven tudnak csajozni. ebbol is latszik, hogy legtobb esetben a problema BELUL van az inceleknel, belsore egy beteg szornyeteg volt.
2021. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen átlagos. Külsőre nem különösebben jön be és hozzám képest alacsony lenne (én 176 cm vagyok, róla azt láttam, hogy 175 cm), de nem is néz ki olyan rosszul, hogy fintorogjak a látványától.
2021. ápr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A külseje teljesen normális.
2021. ápr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Mentálisan volt beteg szegény.

Nem volt csaja és ezért ártatlan embereket ölt meg.

2021. ápr. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem külsőre kimondottan tetszik. Nem tudom, milyen magas volt, de az exem 165cm magas, tehát azon a területen nem vagyok túl válogatós. De a pszichopata bunkók nem az eseteim, ő pedig nyilván az volt, ha annyi embert kinyírt. De külsőre nálam tuti befutó lenne, míg el nem kezdenénk beszélgetni.
2021. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A sztorit ismertem, képet még nem láttam róla, de most rákerestem. Kimondottan helyes. Neki sem a külseje miatt nem volt barátnője.
2021. ápr. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!