Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek, mennyire igaz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, mennyire igaz, hogy egy előnytelenebb külsejű srác, férfi jobban tiszteli a nőket és ha van barátnője, jobban megbecsüli, mint egy Adonisz?

Figyelt kérdés

Nyilván egy ilyen pasi sokkal nehezebben jut nőhöz, kvázi vért kell izzadnia ahhoz is, hogy szóba álljanak vele. Viszont ha nagy nehezen végre összejön neki egy barátnő, teljes szívéből szereti, tiszteli és becsüli - legalábbis a józan eszünkkel ezt gondolnánk, ez volna a logikus. A körülrajongott, szuperjóképű lovagok viszont sok esetben képtelenek lecövekelni, a népszerűségük okán az aktuális kapcsolatukat nem veszik elég komolyan, rosszul tűrik a béklyókat, a bekorlátozást, hajtja őket a vérük. Persze mindezek csak előítéletek, de tudjuk: azoknak mindig van alapjuk.


Nektek mi a tapasztalatotok ezügyben? Egy előnytelenebb külsejű férfi sokkal inkább a tenyerén tudja hordozni a párját? És úgy általánosságban is jobban tisztelik a nőket, udvariasabbak, figyelmesebbek velük? Mennyire igazak ezek a sztereotípiák?



2018. ápr. 14. 17:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%

Semennyire.


-üdv, egy ronda srác

2018. ápr. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
48%
Nem tudom. Szerinted egy ronda, kövér nő jobban szeretne téged, mint akik neked tetszenek?
2018. ápr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ideje felhagyni azzal a sztereotípiával, hogy szép=egoista, csúnya=jólelkű. Én nem egy ronda, rosszindulatú embert ismerek. És nem egy szépet és jólelkűt.
2018. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Nekem több előnytelenebb külsejű (az ideálhoz képest, olyanok, akiket a többség rondának tekintett) férfi tetszett, közülük nem egy undorító módban utasított vissza és csorgatták a nyálukat a tökéletes külsejű nők után. És voltak helyes srácok akik nagyon rendesen utasítottak vissza.


Az exem átlagos külsejű, és manipulatív. Egyebek mellett ezért is lett vége. A mostani párom is inkább előnytelen cimkét kapna ha járókelőket kérdeznénk, attól függetlenül, hogy számomra a legvonzóbb ember a világon. Ő jószívű, jó humorú, intelligens, okos stb de emellé mondjuk antiszociális is. Mindenkinek van jó és rossz tulajdonsága, ezzel együtt úgy érzem ő tökéletes nekem.


A külső és a belső nem függ egymástól.


22N

2018. ápr. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan, sokszor csak röhögni jövök fel ide, hogy olvassam ezeket a kérdéseket. :D


Az ilyen fantáziával megáldott emberek például miért nem írnak könyveket? Biztos sikerlista lenne belőlük, hisz annyira fantáziadús. :)


Ez a kérdés úgy, ahogy van b..romság, hisz NEM a külső dönti el, hogy most kinek milyen a személyisége, a belső tulajdonsága.

2018. ápr. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
57%
Nyilván tudjuk, hogy a rondább pasik átmennének papucsba egy csinosabb nő mellett, de én pont ezt nem akarnám. Én egy egyenrangú társra vágyok, nem egy lábtörlőre, aki istenít. És tudnám, hogy csak azért “szeret”, mert jól nézek ki és nehezebben találna megint ilyet, most akkor ez mennyire nevezhető igaz szeretetnek? :D Inkább érdek dolog.
2018. ápr. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
9%

Így van, ahogy írod. Az előnytelen külsejű férfi ugyanúgy végzi a házimunkát, mint a nő, ha egyáltalán nőhöz jut.

A jóképűt meg ki kell szolgálni, az ba.szik takarítani, főzni, stb.

2018. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
66%
Nyugodtan át lehetne nevezni a felnőtt kategóriát napi rinyára, ennyi gyerekes kérdést, b*ssza meg...
2018. ápr. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
88%

A kérdésedre ez az örökbecsű blogbejegyzés a válasz:


[link]


Egészen pontosan ez a része:


3) "A lányok _azért_ nem állnak velem szóba, _mert_ érzékeny lelkű vagyok."


Ökörszar. A valóságban azért menekül tőle élő és holt, mert kilométerekről lerí róla, hogy ez csak egy felvett szerep. Fogcsikorgatva próbálja eljátszani a Kedves Srác szerepét, de a maszk alatt átsejlik a frusztrált, dühös lúzer torz ábrázatJa. Teljesen nyilvánvaló, hogy csak azért fotózza végig a bulit, hogy az unalmas hétfő estéin jól kicsattinthassa a képekre, és azt is mindenki tudja, hogyha gyenge értékelést kap a netrandis profiljára, kikúrja az ablakon a tasztatúrát. Ha a csajozási kísérlet balul üt ki, aljas, sunyi módon bosszút áll. A nyílt konfrontációt viszont kerüli, különösen akkor, ha nála erősebbekkel kell konfrontálódnia.

2018. ápr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Na, azért ez nem ennyire fekete-fehér dolog, mert jellemfüggő, ki hogyan bánnik a párjával (ez nőkre is igaz ugyanúgy). De tény, hogy a külsőre vonzó férfi ritka állatfaj és nagyon sok nő ilyen férfit szeretne magának, ebből adódóan a jobban kinéző férfiak jellemzően sokkal többet megengedhetnek maguknak, mint kevésbé vonzó versenytársaik. Ezen férfiak egy része visszaél ezzel a helyzettel, mert megtehetik, de nem mind. Ugyanakkor a rondább férfiak jellemzően inkább megbecsülik a nőket, ha egyszer végre sikerült összejönni egy nővel, de nyilván köztük is vannak emberileg hulladékok.
2018. ápr. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!