Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan lány aki szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki szerint előny az ha szűz egy fiú? Vagy minden esetben hátrány?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 20. 18:40
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Biztos van
2021. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi van, ha egyik se?
2021. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a legtöbb lány számára nem ez az elsődleges szempont. Szimpatikus vagy-e, összeilletek-e... Stb.
2021. ápr. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Én egy ideje külön csak a szűz fiúkra megyek:D

22/L

2021. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Minden nőnek hátrány kivétel nélkül.
2021. ápr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%
Olyan nincs, aki szereti és még előnyként is tekint rá. Max olyan van, aki elfogadja vagy nyel egy nagyot és túlteszi magát rajta.
2021. ápr. 20. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Elkezdtem írni, hogy a Szűz jegyű férfiak a sátán fiai, aztán időben észbe kaptam, hogy lehetséges, hogy nem erre vonatkozik a kérdés. :D


Amúgy nem tudom, nekem nem volt sosem szűz pasim, de még olyan pasi se érdeklődött irántam sose, akiről tudtam volna, hogy szűz, így tapasztalatom nincs, nem tudom, mit szólnék, ha mondjuk randiznék valakivel és ilyesmi kiderülne, de őszintén szólva nekem voltak szexuális téren elég nagy csalódásaim (teljesítmény terén úgy értem) olyan pasikkal is, akik nálam jóval tapasztaltabbak voltak és vártam volna, hogy majd valami egetrengető élmény lesz, szóval úgy gondolom, hogy az ágyban béna pasit nagyon könnyű találni, nem kell ahhoz szűznek lenni, a partnereim kb. több mint fele nem nagyon alkotott maradandót. Sőt, talán még egy szűz pasit normálisan be is lehet tanítani az saját és a többi nő megsegítése érdekében, ellenben ha egy nőcsábásznak berögződött valami rosszul, mert az előző női elhitették vele, hogy jó az a piszmogás, amit a lábuk között csinál, amit csinál, azt már nagyon nehéz átidomítani.

Szóval igazából szerintem előny, mindenképp. Ez a konklúzióm.

2021. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem fiatalon előny lett volna amíg szűz voltam, hogy szűz pasival veszítsem el. Gondoltam, hogy akkor nem tart bénának, mert még ő sem tapasztalt. Nem feszültem volna úgy be előtte, hogy most biztosan nagy teljesítményt vár el. Évekkel később kiderült, hogy ő is szűz volt, de ez az izgulás részén már nem változtat. Legalább lesz egy sztorink a gyerekeknek, hogy anyátok és apátok elsők voltak egymásnak.
2021. ápr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!