Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik az exem ha 3...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik az exem ha 3 éve kapcsolatom van?

Figyelt kérdés

Ma 4 éve volt ,hogy összejöttem az exemmel. Nem volt hosszú kapcsolat ,5 hónap volt csupán..viszont nagyon szerettem ,ő volt az első igazi szerelem az életemben. Abszolút nem volt mondható jónak az a kapcsolat,sőt.

Minden évben visszaemlékszem arra a napra ,úgymond “meggyászolom” ,viszont a mai nap más. Rettentő szomorúság és hiány fogott el ,annak ellenére hogy a jelenlegi párommal nagyon boldog és harmonikus kapcsolatom van ,mindennél jobban szeretjük egymást.

Az érzés miatt egy sz..r embernek érzem magam.. Mégis miért jöhetett ez elő? Mással is előfordult ez ? Hogyan tudnám elnyomni ezt az érzést ?



2021. ápr. 21. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen velem is volt és elhiszem, hogy nagyon kellemetlenül érzed magad emiatt, de ezt nem tudod befolyásolni, ez egy érzés, ami csak úgy jön. Valószínűleg, mivel ő volt neked az első, mély nyomokat hagyott benned, még akkor is, ha ez nem feltétlen működött jól. Lehet valami lelki eredete is ennek, ami miatt így "visszaemlékezel" rá. Azt tanácsolom ezt mindenképp vitasd meg valakivel, a párodat nem nagyon javaslom, de ezt muszáj kiadnod magadból, különben addig nem nyugszol, amíg ez az érzés benned van. És ha szereted a mostani párodat (nagyon), akkor muszáj megoldanod ezt a problémát, mert ez a későbbiekben csak gátolni fog téged!


Kitartás!

2021. ápr. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Nem a pinaddal kene gondolkoznod.
2021. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekes kérdés lenne, hogy mi történt az exeddel ami miatt így érzed magad? Cserben hagytad?
2021. ápr. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Egyes: köszönöm! Igazad lehet ,de félek erről bárkinek is beszélni, félek hogy elítélnének emiatt..

Második: ki mondta ,hogy p-nám van?:)))

Harmadik: épp ellenkezőleg. Ő hagyott engem cserben ,soha nem beszéltük úgy igazán át a dolgokat (valószínűleg ez a probléma gyökere).

2021. ápr. 22. 00:29
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyes vagyok! :)


Erőt kell venned magadon, te sem élhetsz örök rettegésben, hisz a saját boldogságod a legfontosabb. Te nagyon szeretettre méltó lehetsz, ezért nem sikerült neked a továbblépés. Mivel ő bánt veled rosszul, te pedig nem ezt vártad volna el, mert benned több van!!


Bízz magadban, a megérzéseidben, de tényleg! Sokat segít a téma feldolgozásában (is).

2021. ápr. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem minek hülyítesz egy másik lányt, ha még az exed után nyáladzol és minden évben tartod az exes évfordulót. Nem is szereted a mostani párod. Javasolnám mondd el ezeket a párodnak, gondolom kidobna egyből.
2021. ápr. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja és az érzést nem elnyomni kell, hanem rájönni arra, hogy magadnak hazudsz, mint a vízfolyás.
2021. ápr. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony hogy fordult. én 3 hónapja vesztettem el a legelső kapcsolatom és még most sem vagyok túl rajta,pedig ő már mással van. És nem is volt igazából a legjobb már a kapcsolatunk vége de valamiért mégis még most sem tudok túl lenni. Remélem a közel jövőben könnyebb lesz bár nem tudom nekem lesz-e ilyen mondjuk én attól az egy dologtól tartok hogyha lesz is valaha kapcsolatom hogy az lelkileg lesz ilyen megértő mint ő volt. De bízok a legjobbakban.
2021. ápr. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!