Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Normális az, ha hiányzik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális az, ha hiányzik az előző párom akkor is, ha azóta megismertem egy másik lányt, aki nagyon szeret? (Az előző kapcsolatom 5 évig tartott, az utolsó 1.5 év csak társas magány volt. )

Figyelt kérdés
2018. nov. 30. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
57%

Minek kezdesz bele új kapcsolatba, ha még mindig az exedre gondolsz? Így kib..szol az új csajjal, mert nem tudsz rá koncentrálni 100%-osan.


Ez a kapcsolat halott. Ennyi. Miattad!


És mit csináltál azalatt a másfél év alatt? Mert, hogy nem zártad le a múltadat az is biztos.

2018. nov. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%
Nem kellett volna párkapcsolatot kialakítanod, amíg túl nem tetted magad az exeden.
2018. nov. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

...annyira utálom az okoskodó, kioktató válaszokat. :(


Amúgy normális lehet, igen. Lehet, hogy az előző kapcsolatban a társas magány azért volt, mert ő már nem szeretett téged úgy, ahogy szeretted volna, de te szeretted őt. Most meg téged szeretnek, de te ettől még inkább az előzőt szereted most is, vagy legalábbis nosztalgiával gondolsz rá.

2018. nov. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szemet szúrt,hogy a kérdésedben csak azt írtad: "..megismertem egy másik lányt, aki nagyon szeret.."


Te nem szereted őt akkor?

2018. nov. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint a mostani párod szeret tèged,de benned mèg elèggè èl a múlt.Èn is ezt èrzem nèha nőkènt.Csak a vègső elengedès segít,de azt nem egy másik kapcsolattól kell várni.
2018. nov. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én visszamennek az exemhez. Öt szeretem, tehát minek legyek a másikkal...kényszerből? Úgyse lennék boldog hiába szeret,ha én öt nem. És másra gondolok. Hozd helyre az exxel a viszonyt!!!
2018. dec. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!