Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Milyen intim szőrzetet vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen intim szőrzetet vagy annak hiányát szerettek a párotokon, beleszóltok-e, hogy milyen legyen intim tájékon? Mindig ugyanúgy viselitek vagy néha változtattok rajta?

Figyelt kérdés
Számomra a legkiabrándítóbb a borotvától kipattogzott bőr, illetve a dzsungel. A szakállvágóval rövidre trimmelt vagy gyantázott tetszik. Magamon a csupaszra gyantázott, néha kis leszállópályát hagyok.

2021. ápr. 23. 17:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
Leszallo palya, hitler bajusz, kis haromszog a legidetlenebb. Ha mar szoros legyen teljesen szoros, maximum bikinivonalnal trimmelve.
2021. ápr. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen hagyjuk mindketten. Így szeretjük. 35/N, 32/F
2021. ápr. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 kérdést tettem fel, szeretném, ha mindre válaszolnátok.
2021. ápr. 23. 17:47
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
rovidre vagottat szeretem rajta, de nem szolok bele. an magamon bikinivonalat es a tobbit borotvalom, szemeremdombon meghagyom, csak rovidre vagom. eddig meg senki nem szolt erte, hogy nem tetszik neki.. de ha szolna, se valoszinu, hogy valoztatnek, max a gyantara atternek, ha szur.
2021. ápr. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nekem az jön be, ha változatos a dolog a másikon. Néha nyírja le, de olykor hagyja is meg.

Magamon meg részemről teljesen mindegy. Olyanra csinálom, amilyenre az aktuális párom szereti. Nekem nem oszt, nem szoroz a dolog. Ha egyedül vagyok, akkor kb. 2 hetente letolom azért géppel.

2021. ápr. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen mindegy milyen, nincs preferenciám, ami neki kényelmes. Értelemszerűen soha nem szóltam bele hogyan hordja.

Én mindig változatosan hordom, mert nincs ebben favoritom, így mikor milyen kedvem van.

2021. ápr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
44%

Meghagyja szőrét, de karbantartja, rövidebbre vágja (ő a férfi). Nekem fontos is, hogy szőrös legyen, nem szeretem a szőrtelen férfiakat, de azért ne hagyja burjánzani.

Én úgy szoktam, hogy leborotválom teljesen, aztán egy ideig hagyom megnőni. Ő azt mondja, neki teljesen mindegy. Mostanában sokszor hagyom szőrösen, csak a bikinivobalat szőrtelenítem.

33N, 32F

2021. ápr. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Eddig megleptek a válaszok, azt hittem a legtöbben a csupaszt részesítik előnyben.
2021. ápr. 23. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Én azt szeretem, ha a nőn karbantartott szőr van. Sose vonzott a teljes csupaszság, bár volt pár ilyen partnerem is, úgy is jó volt. Ő dolguk. Én szakállvágóval vágom rövidre az enyémet odalent. Egyszer teljesen leborotváltam a szőrt, de nevetségesnek éreztem úgy magam. :D F50.
2021. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi is szőrpártiak vagyunk leborotvalom (gyanta kizart) ha akarja de nem akarja. a rovid jobban tetszik de nem szolok bele de a csupaszított pasi nem tetszik abba beleszolnek

33-34

2021. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!