Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet hogy valakibe teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet hogy valakibe teljesen beleszeretünk egy kis beszélgetés után? Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés
Ma az unokahúgomat lekísértem a játszótérre, kb az utca túl oldalán van nálunk. Egy hétéves forma kissrác robogott rollerrel az úton és mögötte futott egy nagyon csinos lány vizes hajjal papucsban. Mikor megjöttek a lány lehuppant egy padra, letette a rollert, ilyesmi. Odaültem (kellő távolságba) és beszélgetni kezdtünk, kiderült hogy 19 éves, és hogy éppen végzett a hajmosással, amikor az öccse elindult a játszótérre szóval gondolkodás nélkül utána rohant. Nagyon szimpatikus lett, aranyos, vicces, meg nagyon szép. De csak a keresztnevét tudom, meg hogy hol lakik. Szerintetek hogyan kezdeményezzek? A lány is utalt rá hogy találkozhatnánk úgy is, ha rendesen fel van öltözve. 21F

2021. ápr. 24. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Már kezdeményeztél....
2021. ápr. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor hogyan tovább?
2021. ápr. 24. 14:35
 3/6 Noren1989 ***** válasza:
81%

Főkérdésre: nem, normàlisék meg tudjàk különböztetni a merevedést a szerelemtől.


Alkérdésre: #1estől eltérően tudom,h ha nem hajtod, nem lesz meg. Szóval, ha tetszik, keresd, ne hagyd rà.

2021. ápr. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Létezhet...

Én 14 éves koromban, beleszerettem egy fiúba ,

mikor először láttam.


Onnantól, Ő volt az életem,

mindig szinte remegtem mikor láttam.


Soha semmi nem volt köztünk, még beszélni is éppen beszéltem vele egy pár szót.

Ez 3 évig tartott.

2021. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%

3. Itt és most akkor írd körül, hogy mi különbözteti meg a szerelmet a "merevedéstől", bár a kérdező se azt írta, hogy csak szexuálisan jön be neki a másik. Én tudom, csak te ezt hogy írnád le? Csak annyi a különbség, hogy a szerelemhez "kell", hogy már 50 vagy 100 órát beszélgettek egymással és megismerték egymást?


Mikortól szabad mondani, hogy szerelmes vagy? 2 randi után? Vagy 5? Vagy ha már együtt vagytok 1 hónapja?

2021. ápr. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
79%

Amatőr, legalább a telefonszámát elkérhetted volna...

Hogyan tovább? Járjál rendszersen a játszótérre, hátha összefutsz még vele. Esetleg kérdezd meg az unokahúgodat, hogy ismeri-e a rolleres kissrácot, így még beazonosíthatod a lányt.

2021. ápr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!