Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem a csellótanáromb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a csellótanáromba, megmondjam neki, vagy csak kiröhögtetném magam? Magántanár, anyám barátnőjének a fia, tehát hivatalos tanár-diák viszony nincs. Én 20/L ő 25/F

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
78%
Igen, mondd meg! Maximum visszautasítot.
2021. ápr. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

elefánt a porcelánboltban.. nem tudom mi van a gyk-n, hogy mindenki első beszélgetés gyanánt ráhányja a múltját a másikra és minden bensőséges dolgot ki akar fecsegni de azonnal.


Tanulj meg flörtölni, beszélgess vele.. derítsd ki, hogy tetszel e neki.

2021. ápr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem zúdítottam rá még semmit, nem is tervezem. Nagyon régóta ismerem mivel anyukáink ugyanott tanítanak. Mindig rövid kapcsolatai voltak és minden barátnője alacsony zenész volt, én meg csak cukrásztanuló vagyok és 175 magas. Hogyan deríthetném ki, hogy van-e esélyem?
2021. ápr. 25. 12:17
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsődleges baj a fejedben van " csak cukrásztanuló vagyok" művészek vagytok mind ketten, az hogy te mit tanulsz mit sem számít.
2021. ápr. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A közös érdeklődési kör már jó kezdés! Vágj bele, semmit nem veszíthetsz. Húsz éves vagy, könyörgöm! Nem tudsz élni a női praktikákkal? Ha a pali nem veszi a lapot, felejtsd el.

47F

2021. ápr. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anettbp válasza:
Ne mondd meg, szerintem egy lány ne fusson egy fiú után. Próbáld meg értelmezni a metakommunikációs jeleit és azokra rácsatlakozni. És fő a természetesség, varázsold el a személyiségeddel. Ha nem sikerül, akkor nem ilyen nőt keres.
2021. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!