Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Kb 1 hete megbeszéltük hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb 1 hete megbeszéltük hogy járunk hivatalosan is, de én 2 nap után azt mondtam, hogy inkább akkor mondjuk ki ezt ha már ténylegesen szerelmesek vagyunk. Volt már valaki ilyen helyzetben? Mi tevo legyek?

Figyelt kérdés
Kicsivel több mint két hónapja ismerem, ez idő alatt sok időt egyutt voltunk, aludtam már nála, de nem szexeltünk még, én szűz vagyok még (22), ő 25 F hiszen én meg nem voltam az .Láttam rajta hogy rosszul esik neki , de zt mondta o sem szerelmes.1 hete nem beszelunk mar ugy egymasssal mint korabban elhidegult tolem , es ez ido alatt en nagyon sokat gondolkoztam kettonkon, es ugyezem jobban megszerettem ,es akarom ezt meg jobban mint azelőtt , és még a szex is eszembe jutott vele,
2019. márc. 27. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag 2 hónapot várt a kosárra, ennek tetejébe még jártok is egy hete. Mégis mit vársz vigyorogjon ? Gyakorlatilag az történt, hogy visszafejlesztetted a kapcsolatot. Ez kukát szokott jelenteni.

32/f

2019. márc. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Most mondanám hogy ez a tini párkapcolatok kategóriába való, de ez még ahhoz is gyenge, ez max ovis párkapcsolatok. Szerintem inkább hagyjátok egymást, úgy mindenki jól jár :D.
2019. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mivan?

Lényegében dobtad őt. Szinte mindig előbb jöttem össze valakivel és utána szerettem bele.

2019. márc. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hívd el találkozni. És majd ott alakul. Élőben hátha megint egymásra hangolódtok.
2019. márc. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"Láttam rajta hogy rosszul esik neki ...."


Miért, mire számítottál úgy őszintén? Nem tudtad, vagy nem is akartad beleképzelni magadat a helyébe, hogy vajon mit fog érezni, ha ezt közlöd vele?


Neked milyen érzés lett volna, ha két hónapi randizás, ismerkedés, sőt már együtt alvás után ő mondja ugyanezt neked?


Tényleg nem tinik vagytok már; ha nem érzed ezt bimbózó szerelemnek, akkor engedd el őt, ha meg igen, akkor ne játszmázz vele abban reménykedve, arra számítva, hogy futni fog utánad, akárhogy viselkedsz, hanem keresd te, és beszélj vele őszintén arról, ami történt, meg arról, amit most érzel.

2019. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező elég rosszul látod a dolgokat. Ahhoz, hogy szerelmes legyél meg kell ismerni a másikat, ahhoz meg járni kell vele. Sajnálom a srácot, végre örült, hogy alakulnak a dolgok, sőt ki is mondtátok, hogy jártok, erre 2 nap múlva jött a hidegzuhany. Egyébként ezt a "megbeszéljük, hogy járunk" dolgot sosem értettem. Én sosem beszéltem meg, egyszerűen éreztük mindketten, hogy egy pár vagyunk, főleg a vallomások után. Én a srác helyében végleg lelépnek.
2019. márc. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresd, ha hiányzik. Aztán hagyjátok alakulni a dolgot.
2019. márc. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mire valók ezek a deklarációk.

Ám, ha ő se érez szerelmet, akkor nem kellene ezt erőltetni.

2019. aug. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!