Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit jelent ez számotokra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent ez számotokra? Hogy fogalmaznátok meg?

Figyelt kérdés

Engem az érdekelne, hogy milyen az, amikor a lángoló szerelem egy párkapcsolatban átalakul szeretetté, de attól együtt maradnak és tudják, hogy szerelmesek? Mi ez az érzés és sokan miért keverik össze azzal, hogy már nem is szerelmesek? Hogy lehet megkülönböztetni? Nyílván évek múlva nem marad meg ugyanaz a szenvedély.

A párommal én azt érzem, hogy ez valami olyan érzés, hogy nem kívánok mást, de tényleg nincs az a nagy szenvedély minden nap, de tudom, hogy rá mindig számíthatok. Jól esik a közelsége, tudom, hogy ha vele vagyok, boldog emlékeket gyártunk. Igazából a semmittevés sem unalmas vele. Nem is tudnám elképzelni nélküle az életem. Izgatottan várom a következő lépcsőfokot az életünkben. És képes vagyok kimutatni a szeretetem sok év elteltével is. (néha-néha pedig visszatér a szenvedélyes érzés, de már nem állandóan, mint a kapcsolat elején). Ti mit gondoltok?



2021. ápr. 26. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt egyébként?
2021. ápr. 26. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"néha-néha pedig visszatér a szenvedélyes érzés, de már nem állandóan, mint a kapcsolat elején" - itt a lényeg, ezzel meg is válaszolod a kérdésed :) Ez a normális, pláne hosszú kapcsolatban. A saját érzelmeid viszont csak az önismereted által éred el, ahhoz pedig sok-sok önvizsgálatra van szükség.
2021. ápr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A szenvedélyesség atalakul rutinná
2021. ápr. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer egy háromgyerekes családapa (egyik kedvenc kollégám) azt mondta nekem: "Az a legszebb a házasságban, hogy újra és újra beleszeretek a feleségembe. Ez nem azt jelenti, hogy néha nem szeretem, hanem azt, hogy néha sokkal jobban."


Szerintem ez a lényege az egésznek. Nem félig üres a pohár, hanem félig tele van, néha pedig kicsordul 😉

2021. ápr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!