Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiak, ti tudtok úgy igazán,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti tudtok úgy igazán, mélyen évekig szeretni egy nőt?

Figyelt kérdés

Pont úgy, mint a nők?

Áhítattal nézni rá, imádni minden porcikáját?

Félteni 5 év után is, és szeretni a ráncait, narancsbőrét, kócos haját?


2021. ápr. 28. 22:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
70%
Ferike, beléd valóban nem leszünk soha.
2021. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
51%

5 év alatt miért ráncosodna meg, eresztene narancsbőrt, felejtene el fésülködni? Eleve 55 éves a kapcsolat kezdetekor?


Szerintem mi sz.rabbul járunk. Sokszor már 35 után is áhítattal nézhetjük az egyre magasabb homlokotokat, egyre fénylőbb fejbúbotokat, a csöcsikéiteket, pocikát, később a félárbócot is ☺

2021. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
#1 Ferike, a tőled való szabadulást szerintem mimdenki úgy ünnepelné meg 😂
2021. ápr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

1 gratulálok

2 nem vagyok ferike

3 kapcsolatot nem kezd senki 55 évesen már?

Ráncai nem lehetnek egy 30 évesnre? Narancsbőr nem korfüggő, de senki sem mondta hogy lesz és nem már eleve volt


De ez a három válasz elég szánalmasra sikeredett

Végül is, tanulságos volt

2021. ápr. 28. 22:18
 5/27 A kérdező kommentje:

Ja hogy az egyes ferike

Nem értettem vajon lesz FÉRFI válaszoló?

2021. ápr. 28. 22:19
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

2 férfit láttam konkrétan belerokkanni a szerelembe, vagyis abba, amikor elvesztették az imádott nőt, de ezek a nők nem voltak ráncosak, se narancsbőrösek, se kócosak. Két feltűnően szép lány volt.

Az egyik srác a szakítás után évekig nem tudott más nőre ránézni, amikor végre ránézett, akkor nem tudott szerelmes lenni. Olyan majdnem mindegy alapon kopogtatott itt is, ott is, egy ideig együtt volt valakivel, aztán amikor az is dobta, feleségül vett egy nagyon csúnya vénlányt, aztán hozzáöregedett és hozzácsúnyult. A pasi szeme üres, az arca olyan, mint egy zombié.


A másik srác évek óta egyedül van, nem borotválkozik, elhagyta magát.

Simán el tudom róla is képzelni, hogy soha többé nem lesz olyan szerelmes, mint abba a lányba volt, aki pár évig a felesége volt.

2021. ápr. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
#6 FÉRFI nem valószínű! Incel nőgyűlölő társaid meg biztos jönnek majd az éjszakai műszakra, jobb híján!
2021. ápr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
38%
Tudok szeretni, de az első helyet mindig Dr. Orbán Viktor Mihály Miniszterelnök Úr foglalja el a szívemben!
2021. ápr. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Igen, én csak megcsalásért dobnék ki bárkit, vagy nagyon szélsőséges állandó veszekedésnél max, de eddig még engem hagytak csak itt :D, persze tudom tudom az én hibám nyilván.
2021. ápr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

"ezek a nők nem voltak ráncosak, se narancsbőrösek, se kócosak. Két feltűnően szép lány volt." szóval szép lányok nem lehetnek sem rancosak, sem narancsbőrösek, sem reggel kócosak.


7 Jól vagy? Nőgyűlölő társaim??

2021. ápr. 28. 22:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!