Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mossam ki az agyam és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mossam ki az agyam és higgyem már el, hogy a páromnak csak én kellek, és ne folyton aggodalmaskodjak? Tudnak-e a férfiak igazán szeretni Egy nőt? Mit csináljak, mert lassan paranoiás leszek?!

Figyelt kérdés

Hülyén hangozhat a kérdés de nekem nagyon fontos és tényleg szeretnék rá megoldást találni, mert érzem hogy nem csak az én egészségemre káros ez, de a kapcsolatomat is rontom vele.


Nagyon jól indult a kapcsolatunk, sőt nagyon jól folytatódott is, kb másfél-két évig minden mesebeli volt.

Aztán szép lassan, ahogy alakult a kapcsolatunk hosszútávúra, úgy kezdtem én is bepánikolni és agyalni, csak agyalni egy csomót. Harmadik évben járunk, de még mindig ugyanúgy imádom őt, és neki is az a vágya,hogy családunk legyen és együtt élhessünk. Viszont mióta elmúlt az a kezdeti csöpögős nagyon érzelgős szakasz, folyton azon agyalok, hogy vajon miért változott meg.

Továbbra is mondja, hogy szeret, hiányzok neki ha nem vagyok vele, meg ha együtt vagyunk puszilgat stb. Viszont már nincsenek a szép hosszú szerelmes levelek, az, hogy folyton rajtam lógjon, meg már egyre több programra is barátokkal megyünk.

Mindenki szerint ez azért van mert már normális hosszútávú kapcsolattá alakult, én mégis attól félek, hogy ezek azért vannak igy mert már nem szeret annyira, nézem és elemezgetem, hogy milyen volt és milyen most, hogy hova lett az az érzelgős lénye aki volt, régebb meghitt pillanataiban még sirt is, de már kevésbé beszél az érzéseiről, vágyairól. Azon gondolkodom minden nap, hogy már megszokta és jó ez igy neki, vagy egyszerüen ő változott? Hogy ettől még szeret-e annyira?

A legfőbb félelmem, hogy idővel kevés leszek neki, valami újra fog vágyni, akár érzelmileg fog megcsalni. Bizok benne, olyan szinten, hogy tudom testileg biztosan nem csalna meg, még mikor nem volt senkije akkor sem feküdt le lányokkal még ha ők akarták sem. Viszont arra gondolok, mi van ha idővel valahogy megismer valakit, akivel jókat fognak beszélgetni és rá fog már vágyni. Azt szeretném, hogy mindig én legyek az első neki és boldogok legyünk.

Rettentő sok megcsalás van a környezetmben, mikor látom/hallom, csak elszörnyedek, és mindenhonnan csak azt hallom, hogy a férfiak p-nci mániásak és arra vágynak.

Hogyan higgyem el, hogy vannak kivételek? Azt is nehezen hiszem, hogy a férfiak is tudnak olyan őszintén, igazán szeretni, mint pl ahogy én szeretem a párom? Tudnak-e egyáltalán? Vannak olyan férfiak, akiknek szintén a család az első és a legnagyobb érték? Ha igen, hogy higgyem el, hogy az én párom ilyen? Mondogatja és bizonygatja, de én mindenben a legroszabbat látom és aggódom, ha picikét másképp viselkedik már agyalok.


Nagyon fontos lenne pár tapasztaltabb vélemény, hogy gondolkozzak másképp? 21N


2017. jún. 29. 09:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
Nőj fel. Addig inkább ne kínozz ffiakat.
2017. jún. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Olyan dolgok aggasztanak mint pl felhozom a jövő témáját és kérdezgetek, olyankor válaszol rájuk. De elkezdek aztán agyalni, hogy magától miért nem mondja néha, mire vágyik? Vagy ha felhoz valamilyen anyagi,tárgyi vágyát, akkor meg az jut az eszembe, hogy jó, hogy erről beszél magától és biztos az fontosabb lesz majd neki mint én, mert erről áradozik, a mi céljainkról meg nem.

Biztosan hülyének tünök igy kivülről olvasva. De tényleg meg akarok változni, mert lehet igy csak taszitom magamtól mégjobban. Hogyan vegyem lazábban?

Csak nagyon félek, hogy ő is olyan lesz mint a környezetemben levők és évek múlva megun, otthagy és én meg hoppon maradok gyerekkel.

2017. jún. 29. 09:59
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Hűt, ne haragudj kislány, de neked a butanőitúlgondoló agyad 30000es prototípusa van.

Cseréld le max egy 500-asra, és akkor ezekkel nem lesz gond.

2017. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Ha úgy is lesz, ahogy most magadban előre levetíted, mit segít az, hogy most pánikolsz ilyen hülyeségek miatt? Túl sok energiád van, foglald le magad.

Normális, hogy egy idő múlva elmúlik a rózsaszín köd, és megszelídülnek az érzések. Ez nem azt jelenti, hogy már nem szeret.

Olyanon agyalni, hogy majd talán megismer valakit, nagyon nagy hülyeség.

2017. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
61%
"Azt is nehezen hiszem, hogy a férfiak is tudnak olyan őszintén, igazán szeretni, mint pl ahogy én szeretem a párom? Tudnak-e egyáltalán?" - te felsz, hogy serulni fogsz te meg a kapcsolatod, mikozben ilyen undorito modon ledegradalod a sajat parodat...
2017. jún. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Tudom, de ez a nagy félelmem. És ezeket belelátom a kis dolgokba.


Minden honnan csak azt láttam, hogy a pasi nőcsábász és egy idő után lelép, vagy csalni kezd. Unakanővérem most három kisgyerekkel maradt egyedül, mert a férjének egy 20éves kellett. Persze nőknél is van ilyen, nem védem őket, viszont pasiknál több.

Valahogy ki kéne tisztitanom az agyam. Viszont az első 2 évben nem voltak ilyen gonjaim, addig teljesen elhittem, hogy imád. Nem értem mi lett velem.

2017. jún. 29. 10:06
 7/15 anonim ***** válasza:

Ne adj a sztereotípuiára

csak gondold végig: ha adsz, magányosan halsz meg, macskákkal. És ugyan úgy vérig sértve

Ha megpróbálod, adsz egy esély, mert h magadból indulsz ki, hogy te rendes nő vagy, megbízható, úgy ilyen van férfiben is.

Még ha át is vernek párszor, jobban megéri szerintem mint várni a biztos magányos halált.


Logikusabb, nem ?

2017. jún. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Beszéltél már vele a félelmeidről, a környezetetekben tapasztalható megcsalásokról ? Tudja mit érzel, vagy csak napirendszerűen próbálod belőle kihúzni, hogy szeret, hogy aztán kételkedhess ? Inkább "ismerd meg", talán megnyugszol.

30/f

2017. jún. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom, hogy őszintén beszélgess vele, mond el hogy érzed magad, és kérdezd meg őt is az érzéseiről. Minden jó kapcsolat alapja a kommunikáció. A félelmeid amúgy szerintem önbizalomhiányból adódnak, amit kivetítesz a párodra. Ezen kéne dolgoznod.Az elején minden kapcsolat intenzívebb, majd idővel jönnek a "dolgos hétköznapok" ez így természetes. A kapcsolatokon mindig dolgozni kell, ha úgy érzed nagyon egyhangú lett, vagy rég voltatok valahol kettesben, akkor hajrá, szervezzetek valamit.
2017. jún. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21 évesen még kislány vagy, az a baj.
2017. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!