Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Férfiaknál alakul ki kötődés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál alakul ki kötődés szex után?

Figyelt kérdés

Úgy olvasom, nőknél jobban, de kíváncsi lennék, hogy van-e itt olyan, akik jobban kezdtek kötődni szex után, vagy akkor alakult ki.

Szóval, hogy adott -e az első együttlét olyan élményt, hogy elmélyített valamit köztetek.


2021. ápr. 30. 16:42
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:

Kislány :) Tyű ez durva odaszólás volt. :)


Milyen szépen elírogatsz egymás után :)

2021. máj. 1. 19:03
 22/26 anonim ***** válasza:
43%
Te beteg vagy mentálisan!
2021. máj. 1. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Ühüm valószínűleg én vagyok :)

De írj még :)

Összesen annyit tudsz, hogy van valaki akivel nagy kémia van köztünk, együtt voltunk, jó volt, és rendes ember, de csak azért is itt pattogsz, hogy csak megdugni akart.


Érdekesnek tartom, hogy én lennék mentálisan beteg, miközben egy normális kérdést tettem fel, és még csak nem is magamra vonatkozóan hanem általánosságba véve, de nem ereszted el a témát, hogy engem csak megdug és annyi.


Szerinted ki szorul kezelésre? :)

2021. máj. 1. 19:33
 24/26 anonim ***** válasza:
43%
Oké maradj meg a hitedben, aztán utána ne sírj hogy jaj kihasználtak.
2021. máj. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Bizonyára kihasznált :) Ki sem tudnád fejteni, mire alapozod, egy szimpla kérdést tettem fel :)


Egyébiránt még mindig az életemben van, de köszi, hogy aggódsz

2021. máj. 1. 19:48
 26/26 anonim ***** válasza:
74%
Hany evesek vagytok? Ha szex van es egyutt se vagytok, akkor buktad. Mert a kerdesbol adodoan, gondolom, nagyon nem vagytok egyutt. A kemia pont ennyihez eleg.
2021. máj. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!